Статті

Навіщо купувати надто дорогі смартфони і чим вони відрізняються від бюджетних?

Share
Час читання: 2 хв.

В епоху нових технологій дуже важко не помітити, скільки сучасних електронних пристроїв з’явилося в асортименті магазинів, скільки презентацій різних флагманів ми бачимо щороку. Але в той же час в очі впадає ціна на ці гаджети, а повірте мені: деякі з них стоять просто захмарних грошей.

Відразу виникає питання: «Чи купують такі дорогі смартфони і якщо так, то навіщо, якщо існує велика кількість різноманітних бюджетних гаджетів, які також мають якісні характеристики». Сьогодні ми розглянемо причини, через які люди й роблять такі дорогі покупки.

  1. Безперебійне функціонування заліза.

Думаю, що немає жодного сенсу сперечатися, що дорожчі електронні пристрої працюють набагато більший термін, ніж більшість дешевих.
А все це тому, що розробники бюджетних смартфонів не замислюються над оновленнями, які підтримуватимуть їхній прилад. Саме тому через деякий час смартфон із меншої цінової категорії може стати непрацюючою «цеглою», на якій, по всьому переліку можливостей, можна буде лише переглядати відеоролики.

  1. Якість фото та відеозйомки.

Сьогодні вже майже ніхто не може жити без соцмереж. Люди постійно завантажують туди свої фотографії та повідомлення, а для цього обов’язково потрібно мати якісну камеру. Зрозуміло, що на дешевих смартфонах гарну камеру зустрінеш не так часто. А якщо йдеться про фотографів чи інші професії у сфері фото, то їхній вибір у бік флагманів буде очевидним.

  1. Передача кадрів у іграх.

Якщо перевірити, на яких гаджетах грають справжні ігромани, то відразу можна помітити, що ніхто з них не займається цим, користуючись бюджетними електронними пристроями, тому що для цього має бути висока частота зміни кадрів (мінімум 120 Гц). Якщо ж буде менше, гра транслюватиметься у поганій якості.

  1. Підтримка додаткових функцій.

Напевно, найголовнішим плюсом дорогих смартфонів є підтримка найновіших функцій, наприклад безконтактна оплата, мережа п’ятого покоління і так далі. На дешевих пристроях такі технології теж зустрічаються, але їхня реалізація бажає кращого.

Скарбик Павло

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

Опублікував
Скарбик Павло
  • Останні записи

    Ваші дані під загрозою: терміново оновіть Chrome і Firefox

    Розробники з Google і Mozilla випустили оновлення своїх браузерів, у яких усунули кілька серйозних вразливостей.…

    09.01.2025

    Очікування запуску iPhone 16E цього місяця виявилися хибними

    Нещодавно в мережі з'явилися чутки про те, що Apple планує випустити iPhone 16E наприкінці цього…

    09.01.2025

    iPhone SE 4 може стати частиною флагманської серії iPhone 17

    Згідно з витоками від Majin Bu, чий послужний список не завжди був на 100% точним,…

    08.01.2025

    Нове покращення у Galaxy S25 Ultra: відео в темряві стало чітким як ніколи

    Вчора Samsung оголосила дату наступного заходу Galaxy Unpacked, на якому представить нові флагмани Galaxy S25,…

    08.01.2025

    iOS 18.3 Beta 2 стала доступною для всіх: ось головні зміни

    Компанія Apple випустила другу публічну бета-версію iOS 18.3, яка стала наступним етапом тестування майбутнього оновлення…

    08.01.2025

    Смартфони за підпискою: Samsung робить флагмани ближчими до кожного

    Схоже, що південнокорейська компанія Samsung готується запустити платну підписку для своїх смартфонів зі штучним інтелектом.…

    08.01.2025