Статті

Названі прості налаштування, які продовжать автономність смартфонів Xiaomi

Share
Час читання: 2 хв.

Більшість сучасних смартфонів Xiaomi отримують об’ємні акумулятори (понад 4000 мАг), що дозволяють користуватися пристроями тривалий час в автономному режимі. На жаль, таке триває близько року, оскільки далі автономність починає суттєво скорочуватися і в результаті користувачам доводиться частіше заряджати їх за допомогою адаптера або powerbank. Звичайно, це нормальний процес для сучасних акумуляторів, але є деякі налаштування в MIUI, виконавши які цей процес можна суттєво уповільнити і тим самим зробити процес користування смартфоном Xiaomi більш тривалим.

Зараз не йтиметься про будь-які налаштування, які можна зробити лише через режим розробника тощо. Ці налаштування доступні кожному і у них немає нічого складного, як мінімум, ви жодним чином не зможете нашкодити своєму смартфону і будь-якої миті скасувати їх і повернути все так, як було раніше. Якщо з цим все зрозуміло, переходимо до налаштувань.

Як завжди, для виконання будь-яких налаштувань, нам необхідно перейти в меню Налаштувань та шукати «Живлення та Продуктивність». Якщо цей пункт був успішно знайдений, переходимо туди і у відкритому вікні, праворуч зверху, тиснемо шестерню. Далі нам необхідно шукати контроль активності та у відповідному вікні вибираємо ті програми, від яких не хочемо отримувати жодних повідомлень, а таких буде достатньо багато, якщо ви активний користувач смартфона. Також ви можете відключити будь-які повідомлення та для тих програм, які вже були попередньо встановлені на смартфон, а також системні програми.

Наступний крок у збільшенні автономності – автоматичний запуск програм, а точніше обмеження цього процесу для більшості непотрібних програм. Для цього ви переходите в системну програму Безпека, де вибираєте Програми, далі шукаєте Дозволи та Автозапуск. Далі все досить просто – вимикаємо автоматичний запуск тих програм, якими ви користуєтеся дуже рідко, або які, на вашу думку, не потребують цього процесу.

Можна також розібратися з фоновою роботою. Для цього повертаємо до Програми та вибираємо Інші Дозволи та Дозволи, де необхідно вибрати Запуск у Фоні. В даному випадку, так само обмежуємо програмам роботу у фоновому режимі, на ваш вибір.

Останнім налаштуванням, але не менш важливим, стане обмеження доступу програм до мережі. Для цього в програмі Безпека необхідно вибрати Передача Даних і обмежувати доступ до всіх програм, яким цього не потрібно знову ж таки на вашу думку.

По завершенні цих простих налаштувань, ваш смартфон Xiaomi втрачатиме автономність не так відчутно і в залежності від того, наскільки ви активні користувач, ємність акумулятора можна утримати на нормальному рівні ще на деякий час.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: Xiaomi
  • Останні записи

    Google працює над ноутбуком Pixel із операційною системою Android

    Журналісти з Android Headlines повідомляють, що Google приступила до створення фірмового ноутбука Pixel, зібравши для…

    19.11.2024

    Microsoft презентувала свій варіант Mac mini

    Пристрій назвали Windows 365 Link. Це міні-ПК, який запускає хмарну Windows з хмари. Що відомо…

    19.11.2024

    Нова розкладачка HMD розкрита напередодні релізу

    Користувач X під ніком @smashx_60 опублікував зображення і характеристики ще не представленого розкладного телефону HMD…

    19.11.2024

    Експерт пояснив, чи допомагає відключення Wi-Fi, Bluetooth і GPS економити заряд батареї

    Часто можна почути, що GPS, Wi-Fi та Bluetooth швидко розряджають батарею, але насправді все не…

    19.11.2024

    Пароль “123456” знову виявився найпоширенішим у 2024 році

    Шостий рік поспіль NordPass публікує рейтинг найпоширеніших і небезпечних паролів, і 2024 рік не став…

    19.11.2024

    Названо новинки які Apple представить навесні 2025 року

    Apple закінчила з релізами свіжих продуктів у 2024 році. Але 2025-й обіцяє нам багато новинок:…

    19.11.2024