Статті

Названо причини, чому перед сном краще вимикати інтернет на смартфоні

Share
Час читання: 2 хв.

Швидше за все, у більшості власників смартфонів щовечора проходить по тому самому плану, а саме, перед сном ви ставите смартфон на зарядку, не вимкнувши на ньому ні Wi-Fi, ні мобільний інтернет. Також можлива нагода, що ви не ставите всю ніч заряджатися смартфон, оскільки ви усвідомлюєте негативні наслідки від такої зарядки, а ось інтернет на смартфоні ви не вимикаєте, оскільки не бачите в цьому сенсу. Сьогодні спробую вас запевнити в тому, що краще вимикати інтернет як мобільний, так і Wi-Fi та назву три причини цього.

Оновлення ОС та додатків

Як відомо, у більшості випадків (якщо у вас такі налаштування) оновлення для ОС та програм приходять тоді, коли смартфоном не користуються і коли він заряджається. Так ось, отримувати, серед перших, оновлення на свій пристрій не найкраща ідея, оскільки вони насичені багами, які виправлятимуть ще протягом декількох місяців.

Краще почекати та завантажити оновлення тоді, коли воно буде менш проблематичним. Тому, виключаючи інтернет на смартфоні, ви вбережете себе та свій пристрій від несподіваних поломок та очікувань виправлень.

Трафік наше все

Хоча ми й живемо у 2022 році, але це не скасовує той факт, що мобільний інтернет в Україні не з дешевих і якого зазвичай замало для активного користування інтернетом. Виключаючи мобільний інтернет на смартфоні, ви вбережете себе від непередбачуваних витрат тарифних ГБ, які в більшості випадків будуть витрачені на завантаження оновлень.

Економія заряду

Остання причина, чому рекомендується вимикати інтернет на ніч, це економія автономності вашого смартфона, особливо якщо смартфон у вас «не першої свіжості». Ви вже напевно чули про те, що мобільна мережа 4G неймовірно виснажує акумулятор (удвічі більше за Wi-Fi), тому краще вимикати інтернет повністю і вранці прокидатися з мінімальними втратами акумулятора.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Як зрозуміти, що додаток збирає ваші дані без дозволу

    Щороку ми завантажуємо мільярди додатків на смартфони — щоб швидко спілкуватися, займатися банкінгом, редагувати фото…

    14.11.2024

    Google робить свій смартфон потужнішим за допомогою Linux

    В Android 15 QPR2 Beta 1 Google представила нову функцію - Terminal, що дозволяє запускати…

    14.11.2024

    Apple набирає обертів у галузі ШІ, поки конкуренти зволікають у розвитку

    Apple Intelligence з'явився тільки минулого місяця, і деякі з його найцікавіших функцій будуть доступні з…

    14.11.2024

    В Україні зросла кількість злочинів за участю популярних додатків

    За останні кілька років все частіше виявляється, що месенджери використовуються як інструменти для злочинів. З…

    14.11.2024

    Стало відомо, коли представлять смартфони Samsung Galaxy S25

    Схоже, компанія Samsung не буде вкотре зрушувати терміни запуску своїх флагманських смартфонів ближче до початку…

    14.11.2024

    В OpenAI запропонували владі США та їхнім союзникам об’єднатися для протистояння Китаю у сфері ШІ

    Компанія OpenAI виступила з пропозицією американській владі і союзникам США про створення "Північноамериканського договору зі…

    14.11.2024