Названо причини, чому варто вимикати мобільний інтернет

Мобільний інтернет потрібно відключати на телефоні по ряду причин. Далі ми розповімо трохи про них.

Не всі користувачі мають тарифи з безлімітним інтернетом. Одним він просто не потрібен в такій кількості, інші ж просто не мають змоги платити більшу суму за тариф в місяць. Тому, якщо у вас інтернет з обмеженою кількістю Гб, то вам потрібно його правильно економити.

Мобільний інтернет використовується зазвичай там, де немає з’єднання з Wi-Fi. Тому, як тільки ви приходите додому, варто також переходити вже на домашній безпровідниковий інтернет, а мобільний повністю вимикати. За допомогою цих правил, вам буде вистачати трафіку на весь місяць

Якщо у вас ввімкнуте автооновлення додатків, то перед початком цих оновлень, варто перейти на Wi-Fi. Адже, оновлення забирають багато трафіку, а вам це не потрібно. Зазвичай, телефон заздалегідь сповіщає про те, що з’явились нові версії додатків.

Операційна система на телефонах теж час від часу оновлюється. Про це також приходять сповіщення, в яких вказаний ще й час, коли система почне перезапускатись. Найчастіше, це стається вночі. Тому вам варто просто на ніч повністю виключити мобільний інтернет і включити Wi-Fi.

Також варто відключати інтернет під час подорожей. Коли ви їдете в місцях, де немає зв’язку, телефон все рівно намагається зловити інтернет від найближчої вишки. У нього це зробити повністю не вийде, але телефон буде розряджатись. Тому вимикайте мобільні дані, поки не приїхали у населений пункт.

Всі розуміють, що Wi-Fi набагато повільніше забирає заряд акумулятора, ніж мобільний інтернет. Тому, якщо у вас розряджений телефон, або вам просто потрібно зберегти заряд якомога довше, то варто повністю виключити мобільні дані, а ще краще взагалі перейти в режим політ. Таким чином батарея втрачати заряд буде дуже повільно.

Отже, ми визначили, що є випадки, коли краще вимикати інтернет на телефоні. По-перше, заради економії трафіку. По-друге, заради економії заряду акумулятора. По-третє, в поїздках, де не тягне зв’язок.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

8 КОМЕНТАРІ

  1. А ще на мобільному стоять додатки які збирають інформацію куди ви їздите і коли, включають відеокамеру і мікрофон. Фактично вони з точністю до 1 метра через джепеес визначають ваші координати і передають куди потрібно, а ми вже знаємо кому воно потрібно. До таких додатків відносяться банківські додатки, додаток київстар, дія… Звісно, що коли станеться якийсь злочин, то поліції для розслідування треба знати хто на цьому місці був. Але ви можете просто проходити мимо чи бути за стінкою і нічого не бачити і не чути а вас можуть просто загратувати…

  2. Не розумію, навіщо дехто тримає інтернет постійно ввімкнутим?!
    Я вмикаю лише в разі необхідності.

  3. … і ні слова про закордон. Адже саме там якихось 50 Мб може обійтися вам у круглесеньку суму.

  4. В Киевстаре плачу 100 гривен за безлимит,и мне до одного места эта мастурбация с выключением. Я думал, может ещё какую новую причину придумали.

  5. Повна дурня! Телефон сам переходить на вайфай коли у нього є вибір між мобільним і таким. Звісно можна клацати ще й самому, вмикаючи та вимикаючи 🙂 А от gps краще вмикати тільки коли потрібно, він сильно садить акумулятор, заодно і менше шпигувати буде. Дію, як рідкісну фсбешну гидоту, краще заборонити їй доступ до всього.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я