Статті

Відомо, як дізнатися, що вас додали до «чорного списку»

Share
Час читання: 2 хв.

Якщо ви не можете зрозуміти, у чорному списку у людини, то ця стаття є для вас. У ній ми вам розповімо кілька способів, як дізнатись.

1. Спробувати з іншої SIM-картки.

Це найпростіший і працюючий спосіб. Щоб дізнатися, чи заблокували вас, то просто зателефонуйте тій людині з іншої картки або телефону, яка вас могла занести до чорного списку. Якщо у вас немає такої можливості, можна скористатися сервісами в інтернеті. Тобто, не маючи іншої сім-карти, ви можете зателефонувати за спеціальним сайтом. Багато платних, але якщо добре пошукати, то знайдете безкоштовний. Після цього введіть певний номер, який необхідно перевірити та зателефонуйте на нього.

2. Ваш дзвінок скидається.

Ще один простий спосіб, який допоможе дізнатися, чи ви заблоковані. Просто зателефонуйте абоненту, який за вашими припущеннями заблокував вас. Якщо ваш дзвінок одразу ж скинеться, ви у чорному списку.

3. Звичайні гудки.

Якщо абонент не приймає дзвінок, це може бути причиною того, що вас заблокували. Тобто при дзвінку ви чуєте гудки і все, ніби він їх просто ігнорує. Але чому так зробили, це якась помилка? Ні, це не помилка, така система зроблена, щоб ввести вас в оману.

4. Приховування номера.

Антивизначник – це не просто система, яка перестає показувати ваш номер іншому абоненту, а приховує його, щоб він став невидимим для чорного списку. На жаль, така функція є платною.

5. Короткі гудки.

Коли ви дзвоните по телефону абоненту і з’являються короткі гудки, то знову ж таки ви можете бути в чорному списку. Не завжди звичайно, тому що є можливість того, що він просто з кимось у цей час розмовляє. Щоб перевірити це, зателефонуйте за кілька годин. Якщо ситуація не зміниться, ви заблоковані.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Apple оголосила про завершення підтримки двох культових моделей iPhone

    Ряди "вінтажних" і "застарілих" пристроїв Apple поповнили одразу кілька гаджетів. Що ще відомо Нагадаємо, що…

    15.11.2024

    4 прості налаштування, які допоможуть продовжити час роботи пристрою

    Пам'ятаєте ті часи, коли телефони могли працювати кілька днів без підзарядки? Це було реально, особливо…

    15.11.2024

    Xiaomi анонсувала нову версію операційної системи HyperOS 2

    Компанія Xiaomi анонсувала вихід нової операційної системи HyperOS 2, яка буде заснована на Android 15.…

    15.11.2024

    Wi-Fi 8 запропонує швидкість як у Wi-Fi 7, але з більшою надійністю

    Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…

    15.11.2024

    Акції Samsung досягли максимального зростання з початку 2021 року

    Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…

    15.11.2024

    Названо точну дату презентації Samsung Galaxy S25

    Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…

    15.11.2024