Статті

Експерт назвав найкращі “бюджетні” компактні Bluetooth-навушники

Share

На думку провідного YouTube-каналу «Чесний блог», найкращими на сьогоднішній день бездротовими навушниками за 1500 гривень можна вважати OnePlus Buds Z2. Це підтверджується їхніми характеристиками.

OnePlus Buds Z2 за підсумками огляду провідного каналу Філіпа Бєлікова виявилися найкращими бездротовими моделями за ціною не більше 2 тисяч гривень. Експерт також перерахував їх основні параметри, завдяки яким навушники оминають конкурентів.

Час роботи разом з кейсом OnePlus Buds Z2 складає близько 7 годин, а зарядки протягом 10 хвилин вистачить на кілька годин. Також вони оснащені функцією шумоподавлення, вологозахистом, є підтримка Bluetooth 5.2. Важать вони всього по 4,5 г.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Правда, регулювати гучність музики за допомогою кнопок у них не можна. І це, звісно, ​​мінус, особливо у холодну пору. Хоча є варіант зміни гучності через голосового помічника.

Керувати відтворенням можна через дотик навушників. У комплекті з ними три варіанти накладок: маленького, середнього і великого розміру.

В офіційному додатку для навушників можна настроїти режим шумоподавлення, бачити рівень заряду та інші параметри.

Що стосується режиму шумоподавлення, то його перевагою є плавне включення та вимкнення. Крім того, загалом функція шумозаглушення працює добре.

За звучанням теж експерту все дуже сподобалося. І низькі, і високі, і середні частоти звучать саме так, як потрібно, і ще гучно. А під час витягування з вуха навушників відтворення автоматично зупиняється. Щоправда, для любителів ігор вони не підійдуть через затримку 9,4 мс.

Через глянсовий корпус на кейсі швидко з’являються натертості. Але проблема вирішується покупкою чохла. Ще один мінус – затримки у відтворенні, коли телефон знаходиться у задній кишені і ти нахиляєшся.

Працюють OnePlus Buds Z2 як із iPhone, так і зі смартфонами на Android.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Чому шахраї телефонують на WhatsApp і Telegram

    Небажані дзвінки від шахраїв отримали новий різновид — тепер зловмисники дзвонять не лише за номером,…

    14.05.2024

    ChatGPT з’явиться на Mac як десктопний додаток

    Сьогодні на презентації весняного оновлення OpenAI компанія оголосила, що ChatGPT скоро стане доступнішим завдяки випуску…

    13.05.2024

    ПриватБанк здивував клієнтів: у банку спростили обмін валют

    Державна фінустанова "ПриватБанк" полегшила процедуру обміну валют для бізнес-клієнтів. Для цього запустили валютну торговельну платформу.…

    13.05.2024

    Чому на флешці не варто довго зберігати важливі файли

    Багато людей роками зберігають файли на USB-флеш-накопичувачах. На перший погляд, цей підхід є абсолютно правильним.…

    13.05.2024

    Sony Xperia 1 VI отримає більший оптичний зум, ніж Samsung Galaxy S24 Ultra

    Поточний флагманський смартфон Sony Xperia 1 V, має телефотокамеру з оптичним зумом від 3,5-кратного до…

    13.05.2024

    Представлений vivo X100 Ultra – флагман з найкращими на ринку камерами

    Компанія vivo провела у Китаї презентацію нової лінійки смартфонів, до якої увійшли моделі X100s, X100s…

    13.05.2024