Статті

Відомо, навіщо біля банкомату стоять камери

Share

Існує безліч історій про зняття коштів без відома власника картки. Кожен працівник банку може розповісти різну історію. Наведемо кілька прикладів. Буває, що людина звертається до відділення банку за допомогою, бо в неї зникли гроші. Як потім з’ясовується по відео з камер, гроші було знято в банкоматі кимось із знайомих чи родичів. А буває навпаки, що вирішити проблему не вдається взагалі, банкомат не мав камери. Хоча зараз це рідкість.

Зрозуміло, що банки ставлять приховані камери безпеки, але не тільки для вашої, а й своєї. На записах можна визначити хто хоче зламати, обдурити, знищити банкомат. Та й, звичайно, камери часто допомагають вирішити проблеми самих клієнтів банку. Але знайте, в обов’язки банку не входить установка камер, вони роблять це за власним бажанням, тому не факт, що кожен банкомат має повну безпеку.

Камери спостереження бувають двох видів. Перший – це звичайна камера, яка постійно знімає та записує. Дані можна переглянути у будь-який час. Другий вигляд кращий, тому що це вже камери, які пишуть у конкретній ситуації. Наприклад, хтось вставив картку, камера почала записувати. Плюс до цього в записах може зберігатись вся інформація про дії з банкоматом. Хтось зняв гроші, хтось поклав, хтось робив якісь інші операції. Все це для вашої безпеки та банку.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Камер у банкомату може бути кілька, тому що потрібно знімати те, що відбувається. Одна з камер завжди знімає людину, яка користується банкоматом та інших, хто знаходиться позаду чи поблизу. Ще одна камера знімає все довкола.

Буває, що хтось хоче знищити або зламати банкомат, це теж потрібно фіксувати, щоб потім зловмисника знайти. Існують камери, що стежать за отвором для видачі грошей. Ці записи дуже потрібні, адже іноді людина просто забуде забрати готівку, а претензії ставить до банку.

Остання камера це камера для зчитування QR-коду. Якщо ви бачите, що вона дивиться прямо на клавіатуру, то не варто боятися, що хтось побачить ваші дані та використовує. Ця камера призначена чисто для кодів, ви можете через неї просканувати та сплатити якийсь платіж. Дуже зручно та швидко.

Зазвичай у банкомату ви не повністю захищені, але пам’ятайте, єдиний, хто може повністю себе убезпечити – це ви самі.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Митник Михайло

За 33 роки встиг зібрати невелику колекцію гаджетів Apple, обзавестися кількома лімітованими консолями. На "iTechua" ділюся виключно найкращими пропозиціями на придатні девайси, якими користуюся сам.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Як зрозуміти, що смартфон скоро зламається: топ-3 ознаки

    Всі користувачі повинні знати про ознаки поломки мобільного телефону, що наближається. Без цієї життєво важливої…

    03.05.2024

    Xiaomi та Google терміново оновлюють програмне забезпечення через проблеми у смартфонах

    ІБ-компанія Oversecured виявила проблеми в Android -додатках від Xiaomi та Google Android Open Source Project (AOSP), що впливають на користувачів по…

    03.05.2024

    Названо моделі Google Pixel, які не отримають оновлення до Android 15

    Стало відомо, коли може початися розповсюдження Android 15 на пристрої Google Pixel і які моделі…

    03.05.2024

    Названо найкращі смартфони за співвідношенням ціни та якості за версією AnTuTu

    Фахівці бенчмарку поділилися своїм баченням найзбалансованіших смартфонів одразу у чотирьох категоріях, починаючи від бюджетників та…

    03.05.2024

    Apple зменшить ще одну деталь iPhone 16

    Якщо вірити представленим знімкам, компанія змінила систему бездротової зарядки. Про це пише портал 9To5Mac, посилаючись…

    03.05.2024

    Виробництво OLED-панелей для iPad Pro призведе до змін iPhone 16

    Перехід на OLED в iPad - це те, над чим уже багато років працюють. Незважаючи…

    03.05.2024