Статті

Названо небезпечні програми, які краще видалити з Android-смартфонів

Share
Час читання: 2 хв.

Власники Android – смартфонів постійно стикаються з різноманітними загрозами у вигляді небезпечного програмного забезпечення, вірусів тощо, а все це виникає через те, що OC Android відкрита ОС, що суттєво розширює можливості хакерів та інших зловмисників. Сьогоднішній матеріал стосується безпосередньо такої загрози, оскільки зараз буде названо 6 небезпечних програм, які краще видалити з Android-смартфонів. Практично всі програми, перелічені нижче, більш менш популярні серед користувачів, тому можуть серйозно пошкодити їх конфіденційність.

Нещодавно експерти з Лабораторії Касперського (розробники антивірусного ПЗ) повідомили компанію Google про чергову загрозу у вигляді 6 додатків. На щастя, компанія Google ознайомилася з інформацією та розпочала процес видалення небезпечних програм.

Йдеться про горезвісний вірус Joker, який протягом останніх 2-х років не дає відпочити ні компанії Google, ні власникам смартфонів. Даний вірус поширюється, в першу чергу, через мобільні ігри і далі, заражає інші додатки.

Особливістю цього вірусу є те, що його складно виявити в системі Android, оскільки він маскується під системні файли деяких програм. Звичайні антивіруси його виявити не можуть, хоча це не дивно, враховуючи, що Google його пропускає через офіційний магазин додатків.

На даний момент, якщо у вашому смартфоні є хоча б один з наведених нижче додатків, варто його або їх видалити негайно і провести сканування свого смартфона на наявність інших вірусів. Переходимо до небезпечних програм:

  • Now QRcode Scan
  • Dazzling Keyboard
  • Classic Emoji Keyboard
  • Super Hero-Effect
  • EmojiOne Keyboard
  • Battery Charging Animations Battery Wallpaper

Рекомендуємо добре переглянути список додатків, встановлених на смартфон і надалі завантажувати тільки ті програми, які вам дійсно необхідні, в яких велика кількість завантажень, велика кількість відгуків та відмовитися від завантаження піратських програм та програм зі сторонніх ресурсів.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: поради
  • Останні записи

    Xiaomi анонсувала нову версію операційної системи HyperOS 2

    Компанія Xiaomi анонсувала вихід нової операційної системи HyperOS 2, яка буде заснована на Android 15.…

    15.11.2024

    Wi-Fi 8 запропонує швидкість як у Wi-Fi 7, але з більшою надійністю

    Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…

    15.11.2024

    Акції Samsung досягли максимального зростання з початку 2021 року

    Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…

    15.11.2024

    Названо точну дату презентації Samsung Galaxy S25

    Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…

    15.11.2024

    Baidu показала інноваційні окуляри з інтегрованим штучним інтелектом

    Китайська компанія Baidu представила свої нові розумні окуляри під назвою Xiaodu AI Glasses на конференції…

    15.11.2024

    Вийшов другий сезон “Таємниця бункера” на Apple TV+

    Сьогодні, 15 листопада, на стримінговому сервісі Apple TV+ відбулася прем'єра другого сезону "Таємниця бункера" -…

    15.11.2024