Статті

Названо небезпечні програми, які краще видалити з Android-смартфонів

Share
Час читання: 2 хв.

Власники Android – смартфонів постійно стикаються з різноманітними загрозами у вигляді небезпечного програмного забезпечення, вірусів тощо, а все це виникає через те, що OC Android відкрита ОС, що суттєво розширює можливості хакерів та інших зловмисників. Сьогоднішній матеріал стосується безпосередньо такої загрози, оскільки зараз буде названо 6 небезпечних програм, які краще видалити з Android-смартфонів. Практично всі програми, перелічені нижче, більш менш популярні серед користувачів, тому можуть серйозно пошкодити їх конфіденційність.

Нещодавно експерти з Лабораторії Касперського (розробники антивірусного ПЗ) повідомили компанію Google про чергову загрозу у вигляді 6 додатків. На щастя, компанія Google ознайомилася з інформацією та розпочала процес видалення небезпечних програм.

Йдеться про горезвісний вірус Joker, який протягом останніх 2-х років не дає відпочити ні компанії Google, ні власникам смартфонів. Даний вірус поширюється, в першу чергу, через мобільні ігри і далі, заражає інші додатки.

Особливістю цього вірусу є те, що його складно виявити в системі Android, оскільки він маскується під системні файли деяких програм. Звичайні антивіруси його виявити не можуть, хоча це не дивно, враховуючи, що Google його пропускає через офіційний магазин додатків.

На даний момент, якщо у вашому смартфоні є хоча б один з наведених нижче додатків, варто його або їх видалити негайно і провести сканування свого смартфона на наявність інших вірусів. Переходимо до небезпечних програм:

  • Now QRcode Scan
  • Dazzling Keyboard
  • Classic Emoji Keyboard
  • Super Hero-Effect
  • EmojiOne Keyboard
  • Battery Charging Animations Battery Wallpaper

Рекомендуємо добре переглянути список додатків, встановлених на смартфон і надалі завантажувати тільки ті програми, які вам дійсно необхідні, в яких велика кількість завантажень, велика кількість відгуків та відмовитися від завантаження піратських програм та програм зі сторонніх ресурсів.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: поради
  • Останні записи

    Apple змусила Intel відступити: чому компанія не змогла зберегти лідерство в процесорах

    Intel ненароком посприяла успіху М-чіпів Apple, - розповів колишній співробітник останньої Майк Мортон. За його…

    25.12.2024

    Грудневе оновлення для Google Pixel викликає скидання мережі на смартфонах

    На Reddit про проблему заявили власники Google Pixel 7, 8 і 9. Смартфон періодично скидає…

    25.12.2024

    Смартфони 2025 року отримають екрани з революційним антивідблисковим покриттям

    Останнім часом активно обговорюють нову технологію, що покращує якість зображення на смартфонах — наднизьке антивідблискове…

    25.12.2024

    Apple оновить AirTag вперше за 4 роки: запуск у 2025 році

    За повідомленнями зарубіжних ЗМІ, Apple готується до випуску нового смарт-трекера AirTag 2 у середині 2025…

    25.12.2024

    Примусовий продаж Chrome та Android: як Google протистоїть регуляторам

    Юридична битва між Google і Міністерством юстиції США досягла переломного моменту після того, як суд…

    25.12.2024

    Nothing розширює лінійку смартфонів Phone (3a) і Phone (3a) Plus

    Ключовим технічним нововведенням стане поява телеоб'єктивів. Якщо Phone (3a) отримає стандартний телеоб'єктив, то старша модель…

    25.12.2024