За словами експерта, екран та акумулятор — елементи смартфонів, які найчастіше зазнають переохолодження. Через це акумулятор втрачає ємність, особливо на тривалому морозі, а в екранах погіршується динаміка рідких кристалів, це відбивається на часі відгуку та реакції РК-сенсорів та смартфонних екранів. Варто враховувати, що у гаджетів на IPS-матрицях можуть бути різного роду загальмованості. На діодних дисплеях такого, як правило, не відбувається, але може початися «неприємне мерехтіння».
Також фахівець зазначив, що на морозі не можна довіряти показникам заряду, тому що батарея розряджається значно швидше.
Щоб уникнути таких проблем, не потрібно довго тримати смартфон на холодному повітрі, і точно уникати крайнощів — не залишати гаджет на «крижаних» поверхнях і в снігу, а при поверненні в тепло, потрібно просто залишати його в приміщенні, щоб пристрій нагрівся до кімнатної температури. З морозу не можна користуватися швидкою зарядкою, щоб не пошкодити акумулятор.
«Плавне повернення смартфона в кімнатну температуру захистить його також від утворення конденсату як зовні, так і, що важливіше, у внутрішній частині корпусу. Принесений у вологу лазню з морозу смартфон за рівнем ризику можна порівняти з “утопленим”», – зазначив експерт.
Сьогодні Сем Альтман опублікував загадковий твіт, який привернув увагу до майбутнього запуску нової моделі ШІ…
Компанія Apple домовилася про співпрацю з найбільшим виробником відеочіпів NVIDIA. Усе заради значного підвищення продуктивності…
Google розробила для фірмового браузера Chrome нову функцію на базі штучного інтелекту для захисту користувачів.…
Наша редакція підготувала підбірку з п’яти найкращих навушників, рекомендованих для покупки в кінці 2024 року.…
Чутки про нові моделі Samsung Galaxy S25 вже викликають велику зацікавленість серед шанувальників бренду. У…
Згідно з останнім звітом, опублікованим North American Electric Reliability Corporation (NERC), північноамериканські електромережі можуть зіткнутися…