За словами експерта, екран та акумулятор — елементи смартфонів, які найчастіше зазнають переохолодження. Через це акумулятор втрачає ємність, особливо на тривалому морозі, а в екранах погіршується динаміка рідких кристалів, це відбивається на часі відгуку та реакції РК-сенсорів та смартфонних екранів. Варто враховувати, що у гаджетів на IPS-матрицях можуть бути різного роду загальмованості. На діодних дисплеях такого, як правило, не відбувається, але може початися «неприємне мерехтіння».
Також фахівець зазначив, що на морозі не можна довіряти показникам заряду, тому що батарея розряджається значно швидше.
Щоб уникнути таких проблем, не потрібно довго тримати смартфон на холодному повітрі, і точно уникати крайнощів — не залишати гаджет на «крижаних» поверхнях і в снігу, а при поверненні в тепло, потрібно просто залишати його в приміщенні, щоб пристрій нагрівся до кімнатної температури. З морозу не можна користуватися швидкою зарядкою, щоб не пошкодити акумулятор.
«Плавне повернення смартфона в кімнатну температуру захистить його також від утворення конденсату як зовні, так і, що важливіше, у внутрішній частині корпусу. Принесений у вологу лазню з морозу смартфон за рівнем ризику можна порівняти з “утопленим”», – зазначив експерт.
Пам'ятаєте ті часи, коли телефони могли працювати кілька днів без підзарядки? Це було реально, особливо…
Компанія Xiaomi анонсувала вихід нової операційної системи HyperOS 2, яка буде заснована на Android 15.…
Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…
Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…
Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…
Китайська компанія Baidu представила свої нові розумні окуляри під назвою Xiaodu AI Glasses на конференції…