8 функцій, які, як і раніше, відсутні у Windows 11

507

5 жовтня Windows 11 розпочала свій запуск. Нова операційна система Microsoft може похвалитися переробленим інтерфейсом, центрованою кнопкою «Пуск» та панеллю завдань, а також чистішим та естетичнішим, схожим на Mac OS, зовнішнім виглядом.

Хоча Windows 11 і принесе деякі корисні нові функції, включаючи простіше створення віртуальних робочих столів, віджети, завантаження додатків Android і більш інтегровані можливості Microsoft Teams, це не зовсім повне виправлення недоліків Windows 10. Декілька функцій, які багато хто сподівався побачити з точки зору продуктивності, зрештою, не здійснилися. Або принаймні їх не було на перший погляд.

Ось деякі зміни, які хотіли б побачити користувачі у Windows 11:

1.Вертикальне розташування панелі задач

Панель завдань у Windows 10 можна перемістити у вертикальне положення до лівого або правого краю екранe, хоч трохи заплутано з точки зору інтерфейсу. Багато хто сподівався, що це буде також у Windows 11, просто трохи доопрацьовано. Однак, схоже, що Microsoft прибрав це, і панель завдань буде лише у нижній частині екрану.

2.Комп’ютерна відеозйомка для веб-камер

Оскільки багато людей переходять на віддалену або гібридну роботу, для всіх викликів Zoom та Teams потрібна надійна веб-камера. iPhone 12 Pro і недавні телефони Google Pixel вже включають обробку обчислювальних зображень для поліпшення якості. Хотілося б бачити цю функцію в Windows 11 для веб-камер, яка могла б також надати перевагу Mac OS.

3. Швидше оновлення Windows

Windows 10 дозволяє безперервне оновлення OS, що відмінно підходить для безпеки комп’ютера. Однак, ці оновлення можуть бути повільними. У Windows 11 хотілося б бачити підхід, більш схожий на підхід Google із Chrome OS, де оновлення відбувається у фоновому режимі. Процес оновлення Windows 11, як тільки він буде доступний, буде таким самим, як і для Windows 10.

4. Швидке завершення роботи, перезапуск та пробудження зі сплячого режиму

ПК під керуванням Windows 10 можуть зіткнутися з уповільненим завершенням роботи, перезапуску та пробудження зі сплячого режиму, іноді через необхідність закриття таких програм, як диспетчер завдань. Хотілося б, щоб ці параметри прискорювалися в Windows 11, але Microsoft не згадувала про якісь зміни на цьому фронті.

Зараз читають  Microsoft спростила вибір браузера за промовчанням у Windows 11

5. Три пальці на тачпаді для перетягування

Mac OS пропонує можливість використання трьох пальців на тачпаді для перетягування предметів. Але в Windows зараз потрібно двічі клацнути для цього. Знову ж таки, Microsoft не згадувала про будь-які зміни в цьому.

6. Простіша зміна напрямку прокручування миші

MacOS дозволяє змінити напрямок прокручування миші на протилежний, якщо потрібно з системних налаштувань. Але в Windows 10 потрібно увійти до реєстру, і це складніший процес.

7. Простіше створення облікових записів користувачів

У Windows 10 необхідно увійти до системи, щоб створити новий обліковий запис користувача, і корпорація Майкрософт також рекомендує підключити новий обліковий запис до облікового запису Майкрософт. Хотілося б побачити полегшення створення облікових записів користувачів, не входячи в систему або не будучи змушеними створювати або підключати обліковий запис Microsoft. Windows 11 Home йде в протилежному напрямку – вам знадобиться обліковий запис Microsoft та підключення до Інтернету, щоб отримати модерацію.

8. Покращене налаштування кількох камер, веб-камер, мікрофонів та гарнітур

Зі зростанням роботи з дому все більше людей покращують свої комп’ютерні налаштування за допомогою кількох веб-камер, мікрофонів та гарнітур. Однак Windows 10 ускладнює вибір пристрою, який ви хочете використовувати, і іноді вимагає відключити один з інших. Windows 11 додала деякі корисні функції для гібридного робочого місця, включаючи спрощене створення робочого столу. Керівники Microsoft не обговорювали жодних змін з точки зору налаштування обладнання.

А які ще функції ви хотіли б бачити у Windows 11? Пишіть у коментарях нижче.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Великий вибір чохлів у нас в магазині @itech_store_ua

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я