Якщо раніше людей, які заклеювали веб-камери на своїх гаджетах вважали шизофрениками, то після слів представника ФБР Джеймса Комі, ця звичка здається не настільки вже й дивною.
Особисті дані користувачів мережі не захищені на 100%, оскільки шахраї розробляють все нові і нові схеми, щоб отримати якусь конкретну інформацію. Співробітник ФБР Джеймс Комі зазначив, що заклеювання камери на ноутбуці і інших гаджетах є настільки важливим, як, наприклад, закриття вхідних дверей.
Експерти вважають, що така дія, по-перше, захистить від хакерів, особливо впливових і відомих людей, які володіють важливою інформацією. Наприклад, засновник Facebook Марк Цукерберг на робочому комп’ютері заклеює і веб-камеру, і мікрофон. По-друге, це спосіб захисту від вірусів. Якщо зловмисники отримують контроль над чужим комп’ютером, то і доступ до камери заборонений.
Фахівці відзначили, що в 2015 році хакер з Британії за допомогою програми стежив за допомогою камери за особистим життям своїх знайомих. А цей вірус легко дістати на закритих форумах. У 2016 році один з користувачів мережі “захопив” гаджети кількох людей і змусив їх стати учасниками реаліті-шоу. Він несподівано включав музику на ноутбуці, відкривав порносайти, а реакцію людей транслював через YouTube. Також був випадок, коли хакер стежив за допомогою веб-камери за дівчатами, фотографував їх, а потім шантажував.
Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…
Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…
Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…
Китайська компанія Baidu представила свої нові розумні окуляри під назвою Xiaodu AI Glasses на конференції…
Сьогодні, 15 листопада, на стримінговому сервісі Apple TV+ відбулася прем'єра другого сезону "Таємниця бункера" -…
Google заявила про рішення припинити показувати політичну рекламу в Європейському Союзі, починаючи з жовтня 2025…