Якщо раніше людей, які заклеювали веб-камери на своїх гаджетах вважали шизофрениками, то після слів представника ФБР Джеймса Комі, ця звичка здається не настільки вже й дивною.
Особисті дані користувачів мережі не захищені на 100%, оскільки шахраї розробляють все нові і нові схеми, щоб отримати якусь конкретну інформацію. Співробітник ФБР Джеймс Комі зазначив, що заклеювання камери на ноутбуці і інших гаджетах є настільки важливим, як, наприклад, закриття вхідних дверей.
Експерти вважають, що така дія, по-перше, захистить від хакерів, особливо впливових і відомих людей, які володіють важливою інформацією. Наприклад, засновник Facebook Марк Цукерберг на робочому комп’ютері заклеює і веб-камеру, і мікрофон. По-друге, це спосіб захисту від вірусів. Якщо зловмисники отримують контроль над чужим комп’ютером, то і доступ до камери заборонений.
Фахівці відзначили, що в 2015 році хакер з Британії за допомогою програми стежив за допомогою камери за особистим життям своїх знайомих. А цей вірус легко дістати на закритих форумах. У 2016 році один з користувачів мережі “захопив” гаджети кількох людей і змусив їх стати учасниками реаліті-шоу. Він несподівано включав музику на ноутбуці, відкривав порносайти, а реакцію людей транслював через YouTube. Також був випадок, коли хакер стежив за допомогою веб-камери за дівчатами, фотографував їх, а потім шантажував.
Згідно з даними, опублікованими відомим інсайдером Марком Гурманом, компанія Apple знаходиться на завершальному етапі тестування…
Google оголосила про запуск експериментальної версії нейромережі Gemini 2.5 Pro для всіх користувачів додатка Gemini,…
Компанія Corning анонсувала запуск нового продукту Gorilla Glass Ceramic. Це захисне скло розроблене для покращення…
Старт продажів смартфона Google Pixel 9a, який мав відбутися цього тижня, перенесли. Компанія Google пояснила…
Протягом наступного десятиліття досягнення в галузі штучного інтелекту (ШІ) значно зменшать потребу в людській праці…
Національний мобільний оператор "Київстар" отримав дозвіл на використання нового коду мережі 707, що стане важливим…