Чому варто заклеїти веб-камеру на ноутбуці

Експерти назвали кілька причин, за якими краще заклеїти веб-камеру на ноутбуці щоб захистити свою особисту інформацію

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Якщо раніше людей, які заклеювали веб-камери на своїх гаджетах вважали шизофрениками, то після слів представника ФБР Джеймса Комі, ця звичка здається не настільки вже й дивною.

Особисті дані користувачів мережі не захищені на 100%, оскільки шахраї розробляють все нові і нові схеми, щоб отримати якусь конкретну інформацію. Співробітник ФБР Джеймс Комі зазначив, що заклеювання камери на ноутбуці і інших гаджетах є настільки важливим, як, наприклад, закриття вхідних дверей.

Експерти вважають, що така дія, по-перше, захистить від хакерів, особливо впливових і відомих людей, які володіють важливою інформацією. Наприклад, засновник Facebook Марк Цукерберг на робочому комп’ютері заклеює і веб-камеру, і мікрофон. По-друге, це спосіб захисту від вірусів. Якщо зловмисники отримують контроль над чужим комп’ютером, то і доступ до камери заборонений.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Фахівці відзначили, що в 2015 році хакер з Британії за допомогою програми стежив за допомогою камери за особистим життям своїх знайомих. А цей вірус легко дістати на закритих форумах. У 2016 році один з користувачів мережі “захопив” гаджети кількох людей і змусив їх стати учасниками реаліті-шоу. Він несподівано включав музику на ноутбуці, відкривав порносайти, а реакцію людей транслював через YouTube. Також був випадок, коли хакер стежив за допомогою веб-камери за дівчатами, фотографував їх, а потім шантажував.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.