Про смартфони ми говоримо досить часто, оскільки нові моделі виходять практично кожного місяця і їх всіх об’єднує одна єдина проблема – автономність, а точніше короткий термін користування між заряджанням. Звісно, якщо говорити про те, що смартфон необхідно заряджати 1 раз в 2-3 дні, то це виглядає непоганим, але більшість смартфонів не розраховані на таку тривалу автономну роботу. Окрім цього, варто нагадати, що всі сучасні акумулятори мають відносно низький термін експлуатації і через 1 рік активного користування втрачають в своїй ємності близько 10-15%, що в свою чергу проявляється в скороченні терміну експлуатації. Якщо вас також не влаштовує автономність роботи вашого смартфона і ви б хотіли її якось збільшити, то зараз буде названо 5 правил зарядки смартфона, які допоможуть продовжити роботу акумулятора.
Правило 1. Використовуємо оригінальний зарядний пристрій
Ніхто не буде заперечувати, що смартфон можна зарядити і не оригінальною зарядкою, але проблемою в даному випадку є те, що неоригінальні зарядки універсальні і в більшості випадків, не враховують всіх “потреб” саме вашого акумулятора. Окрім цього, смартфон буде ще й довше заряджатися і може нагріватися, що також негативно відобразиться на його автономності й терміну користування.
Правило 2. Контролюємо температуру навколишнього середовища
Всі виробники смартфонів рекомендують заряджати смартфон при температурах не нижче ніж +10 градусів і не вище ніж +40 градусів. В даному випадку, оптимальною температурою вважається +20 градусів, тобто це нормальна кімнатна температура. Варто нагадати, що залишати і тим більше заряджати смартфон під прямими сонячними променями і на морозі, не можна.
Правило 3. Не розряджайте смартфон повністю
Дане правило актуальне не тільки для смартфонів, а й для кнопкових телефонів. При повному розряджанні і потім початку заряджання, смартфон сильно нагрівається, що може призвести до загорання і навіть вибуху смартфона. Окрім цього, повністю розряджений смартфон заряджається довше.
Правило 4. Не користуйтеся смартфоном під час заряджання
Так, це золоте правило, якого ніхто не дотримується, і навіть ми (в більшості випадків). Причиною, чому майже ніхто не дотримується цього правила є те, що смартфон, який заряджається в день, завжди потрібний і на нього всі телефонують або ж приходить велика кількість сповіщень з месенджерів. Через це, періодично приходиться брати його в руки і відповідати на повідомлення або ж на дзвінок.
Причина, чому не варто користуватися смартфоном під час заряджання, така ж, як і в попередніх випадках – нагрівання, яке ніколи нічим хорошим не закінчується.
Правило 5. Не заряджаємо смартфон повністю і не залишаємо його на зарядці на ніч
Причина схожа до попередніх – нагрівання та скорочення ресурсу акумулятора. Сучасні смартфони здатні повністю зарядитися за 1-1,5 години, а решту ночі він тільки підзаряджається. Фактично, смартфон розрядився на 1% і знову починає заряджатися і так триває всю ніч. Таким чином, ресурс акумулятора швидко закінчується, оскільки кількість циклів заряджання-розряджання в них обмежена.
Чесно кажучи, я теж час від часу беру телефон у ліжко, хоча знаю, що це…
Компанія 01.ai представила нову модель ШІ Yi-Lightning, схожу з GPT-4. Для навчання моделі використовувалося 2000…
Стартап OpenAI офіційно оголосив про вихід загальнодоступної версії застосунку ChatGPT для користувачів ПК під управлінням…
Надійний інсайдер під ніком OnLeaks опублікував серію деталізованих зображень ще не анонсованого смартфона. Крім того,…
Коли вийшла iOS 18, Apple додала дуже цікаву фішку. Тепер iPhone автоматично перезавантажується кожні три…
Щороку ми завантажуємо мільярди додатків на смартфони — щоб швидко спілкуватися, займатися банкінгом, редагувати фото…