Як швидко зарядити смартфон?

55

Сучасні смартфони часто комплектуються гранично потужними багатоядерними процесорами, за допомогою яких можна здійснити практично все – відкрити дуже багато фотографії з месенджерів, грати в останні моделі мобільних ігор і дивитися відео з роздільною здатністю 4 К! Але все це не проходить безслідною чином для комплекту елементів живлення смартфона! Він швидко розряджається! В даному випадку потрібні профільні зарядні пристрої, які зустрінуться не тільки в класичному дротовому виконанні, але навіть в бездротовому!

Найбільш дієвими можна вважати перші аналоги, деякі з яких здатні одночасним чином заряджати до чотирьох смартфонів одночасно. Але цілком дешевими можна вважати ті моделі, здатні зарядити «всього» один телефонний апарат. Вони практичні, котируються компактними розмірами і підживлюють телефонний апарат через стандартний порт USB! Але підзарядка відбувається швидко і якісним чином тільки в одному випадку – якщо ще застосовується ще і якісний шнур, здатний підтримувати силу струму до 3 А!

Брати недорогі версії кабелів, здатних гарантувати силу струму до 0.6 А, не завжди може вважатися вірним рішенням – підзарядка батареї телефонного апарату ризикує відбуватися вкрай повільним чином! Якщо у пропонованого шнура буде матися ще й правильна обплетення, зібрана з тканинної основи.

Що зробити, якщо провідна версія підзарядки телефону виявляється надмірно складною і незручною?

В умовах офісних простору або квартири краще застосувати більш технологічні бездротові зарядні станції. І деякі з версій ще і комплектуються технологією швидкої зарядки у вигляді QC 2, яка дозволить зарядити батарейну частина телефонного апарата до 60% в стислі терміни! Дорогі моделі бездротових ЗП часто мають можливість зарядити не тільки батарею телефонного апарату, але також розумних годин або комп’ютерних планшетів одночасним чином.

У міських умовах вигідним чином ще користуватися ще магнітними кабелями, вартісна складова яких рідко перевищує $ 2. При цьому докуповувати ще й окремий сталевий коннектор, який і включається в порт зарядки телефону, і такий порт, який не буде розхитуватися, зможе прослужити довгим чином. В окремих випадках має сенс докуповувати магнітний тримач, на якому телефонний апарат можна не тільки повертати в будь-яку сторону, але і здатний швидко заряджати батарею телефону до будь-яких значень.

Зараз читають  Які популярні iPhone застаріють у 2022 році

Як бути в пішому поході? В даному варіанті рекомендується брати з собою новітні накопичувачі енергії у вигляді power bank, ємнісні показники яких часто складають до 30 000 мАг! Але для піших походів краще купувати моделі зі зниженими показниками по частині потужності – аж до 10 000 мАг, котируються низькою ціною, компактними габаритами і малою масою.

Такі версії накопичувачів обов’язковим чином оснащуються ще захистом від короткого замикання, індикатором заряджання, захистом від перезарядки. Якщо брати до уваги, що вони комплектуються міцним і легким пластиковим корпусом, то для зарядки одного або кілька телефонних апаратів вони порахували найкращим рішенням в умовах походу на лоні природи!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Великий вибір чохлів у нас в магазині @itech_store_ua

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я