Для чого потрібен Apple AirTag та яка його основна функція

47

Нещодавно в компанії Apple з’явився новий ґаджет – AirTag. Давайте розберемось, що це за пристрій та яка його основна функція.

AirTag – це пристрій, основна функція якого полягає в пошуку ваших втрачених речей. Відбувається це за допомогою смартфона. Сам ґаджет круглий та невеликий, відповідно його можна розмістити будь-де, чи то гаманець, рюкзак, тощо. Також для нього можна придбати додатковий чохол з карабіном і кріпити уже до будь-яких інших речей. З’єднується AirTag із смартфоном, відповідно на ньому ви будете бачити де знаходиться предмет із трекером AirTag.

З додаткових функцій, AirTag отримав можливість надання звукових сигналів, що зможе полегшити пошук втраченого предмету. Тобто, якщо ви вийдете за межі розташування ваших речей із розташованим AirTag, то він почне видавати звуковий сигнал. З’єднання смартфона із AirTag відбувається через Bluetooth. Новий ґаджет живиться від вбудованого акумулятора, який повинен прослужити близько року. Далі його потрібно буде замінити на новий.

Популярні новини  Названо 5 головних причин для видалення месенджера WhatsApp

Щодо безпеки, то місцезнаходження AirTag можете бачити лише ви, так як він підключений до вашого пристрою. Також даний трекер не зберігає ніякої інформації про вас, а усі сигнали між пристроями передається у зашифрованого вигляді. Отримав AirTag захист від води та пилу – IP67.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я