Статті

Названо додатки, які необхідно видалити із смартфона для його кращої роботи

Share

Всі ми користуємося смартфонами, які в наш час вважаються незамінними пристроями. Хоча основна ціль смартфонів це дзвінки та смс, в більшості випадків їх використовують і для інших цілей, а для цього необхідні спеціальні додатки. В більшості випадків, додатки, які завантажені з офіційних джерел, не приносять шкоди смартфонам, але бувають і такі, які краще не завантажувати і не використовувати. Зараз буде названо додатки, які необхідно видалити із смартфона для його кращої роботи та довговічності.

Антивірусні додатки

Так, це пролунало дивно, але якщо ви вмієте правильно користуватися смартфоном і не завантажуєте на нього все підряд, та ще й з сумнівних джерел, то потреба у антивірусі відпаде автоматично. Крім цього, більшість відомих антивірусів сильно навантажують систему смартфона, оскільки запускають на ньому велику кількість процесів, які ще й виснажуть акумулятор. Антивірус рекомендується використовувати в тих випадках, коли у вас з’явилися підозри на те, що з вашим смартфоном щось не так і його поведінка тому підтвердження.

Додатки для оптимізації та прискорення

Це напевно найгірші додатки, які тільки могли придумати, та ще й подати як щось надзвичайно ефективне. В більшості випадків, такі додатки не роблять нічого корисного на смартфоні, а тільки виснажують його акумулятор та навантажують процесор. Весь функціонал, який вони пропонують, сходиться на очищенні кешу смартфона і схожих функціях. Все це, ви можете зробити в налаштуваннях смартфона і без зайвих додатків. Також варто не забувати, що такі додатки часто приносять більше шкоди, оскільки в них показується велика кількість реклами та ще й часті випадки, коли через них розповсюджується шкідливий софт.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Одноденні додатки

Одноденні додатки, або додатки одного використання — додатки, які були завантажені для одноразової розваги, жарту або чогось схожого. Що можна віднести до такого типу додатків? Різноманітні рентгени, гадання, сканери штрих-кодів, автоматичне визначення віку і тому подібне. Такими додатками не користуються кожного дня, але вони займають вільний простір смартфона, та ще й працюють в фоновому режимі, чим навантажують процесор. Також часті випадки розповсюдження вірусів саме через такі додатки.

Попередньо встановлені додатки

Кожен виробник смартфонів, перед його початком продажів, завантажує на нього певний тип додатків, які в більшості випадків виявляються рекламними і для звичайного користувача вони непотрібні. Зазвичай, такі додатки необхідно видаляти, або ж вимикати. Це не стосується сервісів Google, видалення або деактивація яких негативно вплине на функціонування вашого смартфона.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Скарбик Павло

Закінчив ТНТУ, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, нові медіа, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

Опублікував
Скарбик Павло
  • Останні записи

    OpenAI спростував чутки про створення пошуковика – конкурента Google

    Минулого тижня інформагентство Reuters із посиланням на неназвані джерела повідомило, що компанія OpenAI нібито готується…

    11.05.2024

    Нічна зарядка смартфона – небезпечна чи ні

    Як зручно заряджати мобільний телефон вночі! Навіть якщо ввечері рівень заряду акумулятора близький до нуля,…

    11.05.2024

    Чи можна заряджати звичайний телефон швидкою зарядкою

    Що буде, якщо підключити телефон або смартфон, який не підтримує швидке заряджання, до зарядного пристрою…

    11.05.2024

    З якими моделями iPad працює Apple Pencil Pro

    Кілька днів тому Apple представила свій четвертий розумний олівець — Apple Pencil Pro. Оскільки тепер…

    11.05.2024

    ChatGPT може з’явитися в iPhone

    Apple та OpenAI завершують узгодження умов договору про використання функцій ChatGPT в iOS 18, пише Bloomberg з…

    11.05.2024

    Штучний інтелект навчився обманювати людей

    Чимало систем штучного інтелекту (ШІ) вже навчилися обманювати людей. Це стосується навіть тих систем, які…

    11.05.2024