Як зрозуміти, що ваш комп’ютер скоро зламається: п’ять ознак

804

Багато людей користуються комп’ютером щодня і не помічають ознак того, що він незабаром може вийти з ладу. Експерти розповіли про те, як зрозуміти що ваш комп’ютер може скоро зламатися.

Шумить і повільно працює жорсткий диск

Однією з частих причин поломки комп’ютера є проблеми з жорстким диском. Хоча сучасні комп’ютери найчастіше комплектують SSD дисками, досить більше кількість користувачів все ще користуються системами з HDD накопичувачами. Механічні частини жорсткого диска часто виходять з ладу. У разі якщо ви помітили, що ваш жорсткий диск став працювати набагато голосніше, зробіть резервну копію своїх даних, так як в разі його поломки, ваші файли будуть втрачені, а комп’ютер перестане завантажувати операційну систему.

Проблеми із зображенням на моніторі

Якщо в зображенні на моніторі почали з’являтися проблемні ділянки (кольорові лінії, точки або спотворення), вам потрібно підключити свій монітор до іншого ПК. Якщо проблема зникне, значить швидше за все, виникли проблеми з відеокартою і вона скоро може повністю вийти з ладу. Рекомендується не затягувати з викликом майстра, так як дана деталь комп’ютера є найдорожчою і однією з найважливіших для його роботи.

зниження продуктивності

Продуктивність комп’ютера з часом може знижуватися, наприклад, в результаті запилення системного блоку або проблем з операційною системою. Якщо чистка ПК і перевстановлення ОС не привела до підвищення продуктивності, можливо проблема виникла в обладнанні.

Гучний робота кулера

Якщо кулер персонального комп’ютера починає видавати гучні звуки і постійно працювати на максимальних обертах, можливо вам потрібна чистка від пилу. Якщо продовжити користуватися таким ПК його компоненти можуть почати перегріватися і скоро вийти з ладу.

Запуск програм без вашого відома

Якщо ви почали помічати, що на вашому комп’ютері почали мимовільно запускатися програми або з’являтися нові, які ви не встановлювали, це може свідчити про наявність вірусів на вашому пристрої. Якщо віруси не видаляти, це може привести до втрати особистих даних або виходу комп’ютера з ладу.

Джерело: comments.ua

Популярні новини  Названо додатки, які можуть нашкодити кожному Android – смартфону

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я