Чи справді заряджати смартфон вночі небезпечно?

600

Зарядка телефонів, а саме питання правильного заряджання смартфонів, цікавить багатьох. Особливо враховуючи те, що міфів в даному питанні є достатньо. Зараз ми розглянемо один із міфів та спробуємо вияснити правда це чи ні. Отже, чи можна ставити смартфон на зарядку на всю ніч, наскільки це шкідливо?

Почнемо з того, що практично усі міфи стосовно зарядки смартфонів перенеслись до нас ще з часів використання звичайних кнопкових телефонів. Проте усе міняється, і порівнювати роботу кнопкових телефонів та смартфонів некоректно. Стосовно акумуляторів, то колись телефони справді потребували застосування певних правил зарядки і ставити їх заряджати на всю ніч також не рекомендувалось. А ще такі телефони перед першим використанням потрібно було зарядити та розрядити декілька раз, що позитивно впливало на роботу акумулятора.

Популярні новини  Названо причини, чому iPhone гірший Android-смартфонів

Щодо смартфонів, то сьогодні вони обладнані спеціальними контролерами, які здатні вберегти акумулятор під перезарядки та автоматично припиняють подачу струму, якщо акумулятор досяг зарядки на 100%. Тобто ніякої шкоди такий тип заряду не несе, але при одній умові – ви використовуєте оригінальний зарядний пристрій.

Тобто даний міф є неправдивим. А от якщо ви хочете зберегти акумулятор свого смартфона максимально довго в хорошому стані, то тут варто дотримуватись певних рекомендацій і основна звучить так: «Не розряджайте смартфон до позначки 0%. Краще почати його підзарядку не менше, ніж на 25%».

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я