Статті

Названо основні відмінності між Xiaomi Mi Band 6 та Xiaomi Mi Band 5

Share
Час читання: 2 хв.

Не так давно, компанія Xiaomi випустила новий фітнес-браслет із лінійки Mi Band, який став продовженням Mi Band 5. З одної сторони, це чергова новинка, яку варто придбати, а з іншої сторони це пристрій, який є продовженням попереднього трекера. Цілком логічно, що власникам Mi Band 5 цікаво, чи варто оновлютися до нової версії, чи поточна ще зможе відпрацювати декілька років без нарікань. Зараз же, буде названо основні відмінності між Xiaomi Mi Band 6 та Xiaomi Mi Band 5, а ще вияснимо, чи варто купляти Band 6 маючи Band 5.

Дисплей

Основна відмінність між браслетами, яка кидається в очі — дисплей. Трекер Mi Band 6 отримав дисплей діагоналлю 1,56-дюйма, в порівнянні з 1,2-дюйма в Mi Band 5. Також можна помітити й зміни в формі дисплея, оскільки новинка отримала більш овальну форму, що позитивно відобразилося на комфорті користування браслетом. Зараз набагато зручніше читати текст, та й вся інша інформація читається набагато легше.
Новинка отримала таку ж технологію виготовлення дисплея (OLED), яскравість та автономність роботи (від 2-х тижнів при помірному використанні). Різниця також відчутна в щільності пікселів, оскільки Mi Band 6 отримав 326 ppi, а Mi Band 5 291 ppi. Якби не було, але читання вмісту при яскравому освітленні практично таке ж, як і в Mi Band 5.

Пульсоксиметр

Найбільшою різницею між цими фітнес-браслетами стала наявність пульсоксиметра в Mi Band 6. Нагадуємо, що пульсоксиметр відповідає за визначення рівня кисню в крові. Однозначно, очікувати від цього датчика в браслеті такої точності, як в професійних приладів, не варто, але виробники обіцяють максимально можливу точність вимірювань.

Це все, більше різниці між цими браслетами ви не знайдете. Нагадуємо, що Xiaomi Mi Band 6 можна придбати в Україні за 1500 грн, а Mi Band 5 за 900 грн і очевидно, що власникам 5 версії нема сенсу купляти 6 версію. Хіба що заради пульсоксиметра.

Скарбик Павло

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

Опублікував
Скарбик Павло
  • Останні записи

    Дизайн Samsung Galaxy A26 показали на якісних рендерах

    Надійний інсайдер під ніком OnLeaks опублікував серію деталізованих зображень ще не анонсованого смартфона. Крім того,…

    15.11.2024

    iOS 18.1 змушує iPhone перезавантажуватися після трьох днів бездіяльності

    Коли вийшла iOS 18, Apple додала дуже цікаву фішку. Тепер iPhone автоматично перезавантажується кожні три…

    15.11.2024

    Як зрозуміти, що додаток збирає ваші дані без дозволу

    Щороку ми завантажуємо мільярди додатків на смартфони — щоб швидко спілкуватися, займатися банкінгом, редагувати фото…

    14.11.2024

    Google робить свій смартфон потужнішим за допомогою Linux

    В Android 15 QPR2 Beta 1 Google представила нову функцію - Terminal, що дозволяє запускати…

    14.11.2024

    Apple набирає обертів у галузі ШІ, поки конкуренти зволікають у розвитку

    Apple Intelligence з'явився тільки минулого місяця, і деякі з його найцікавіших функцій будуть доступні з…

    14.11.2024

    В Україні зросла кількість злочинів за участю популярних додатків

    За останні кілька років все частіше виявляється, що месенджери використовуються як інструменти для злочинів. З…

    14.11.2024