Статті

Названо основні відмінності між Xiaomi Mi Band 6 та Xiaomi Mi Band 5

Share
Час читання: 2 хв.

Не так давно, компанія Xiaomi випустила новий фітнес-браслет із лінійки Mi Band, який став продовженням Mi Band 5. З одної сторони, це чергова новинка, яку варто придбати, а з іншої сторони це пристрій, який є продовженням попереднього трекера. Цілком логічно, що власникам Mi Band 5 цікаво, чи варто оновлютися до нової версії, чи поточна ще зможе відпрацювати декілька років без нарікань. Зараз же, буде названо основні відмінності між Xiaomi Mi Band 6 та Xiaomi Mi Band 5, а ще вияснимо, чи варто купляти Band 6 маючи Band 5.

Дисплей

Основна відмінність між браслетами, яка кидається в очі — дисплей. Трекер Mi Band 6 отримав дисплей діагоналлю 1,56-дюйма, в порівнянні з 1,2-дюйма в Mi Band 5. Також можна помітити й зміни в формі дисплея, оскільки новинка отримала більш овальну форму, що позитивно відобразилося на комфорті користування браслетом. Зараз набагато зручніше читати текст, та й вся інша інформація читається набагато легше.
Новинка отримала таку ж технологію виготовлення дисплея (OLED), яскравість та автономність роботи (від 2-х тижнів при помірному використанні). Різниця також відчутна в щільності пікселів, оскільки Mi Band 6 отримав 326 ppi, а Mi Band 5 291 ppi. Якби не було, але читання вмісту при яскравому освітленні практично таке ж, як і в Mi Band 5.

Пульсоксиметр

Найбільшою різницею між цими фітнес-браслетами стала наявність пульсоксиметра в Mi Band 6. Нагадуємо, що пульсоксиметр відповідає за визначення рівня кисню в крові. Однозначно, очікувати від цього датчика в браслеті такої точності, як в професійних приладів, не варто, але виробники обіцяють максимально можливу точність вимірювань.

Це все, більше різниці між цими браслетами ви не знайдете. Нагадуємо, що Xiaomi Mi Band 6 можна придбати в Україні за 1500 грн, а Mi Band 5 за 900 грн і очевидно, що власникам 5 версії нема сенсу купляти 6 версію. Хіба що заради пульсоксиметра.

Скарбик Павло

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

Опублікував
Скарбик Павло

Останні записи

Пошкоджено підводний кабель, що з’єднує Латвію та Швецію

Латвійський державний радіотелевізійний центр (LVRTC) повідомив про пошкодження в Балтійському морі підводного оптоволоконного кабелю між…

26.01.2025

iPhone SE 4 з камерею, як у iPhone 14: перші фотографії моделі

Нещодавні витоки інформації про прийдешній iPhone SE 4 підігрівають інтерес до цієї моделі і натякають…

26.01.2025

Трамп і Oracle запускають процес поглинання TikTok: що це означає для платформи

Адміністрація Дональда Трампа (Donald Trump) розробляє план, який дасть змогу продовжити роботу TikTok у США.…

26.01.2025

Небезпечні дзвінки: які номери краще ігнорувати та чому

Всього кілька десятиліть тому, знаючи лише номер домашнього телефону, можна було легко дізнатися адресу людини.…

26.01.2025

WhatsApp на iPhone дозволить створювати та використовувати кілька профілів

WhatsApp тестує нову функцію для iOS, яка дає змогу користувачам керувати кількома акаунтами на одному…

26.01.2025

Samsung відстає від китайських конкурентів у гонці смартфонів

Компанія Samsung нещодавно представила нові флагманські смартфони серії Galaxy S25. Вони всім хороші, крім, мабуть,…

26.01.2025