Чи можна використовувати телефон під час зарядки?

59

Нас запитують: «Чи можна використовувати телефон під час зарядки?» Майже кожен користувач чув, що не можна. Але до 2021 також майже кожному «відомо», що це міф. Розглядаю, чому дають дві настільки суперечливі рекомендації і обидві вірні.

Перш за все побоюються перегріву акумуляторів. У другу чергу думають про повільну зарядку.

Використання справного телефону під час зарядки не представляє небезпеки. За умови, що справний також і зарядний пристрій. Літій-іонні акумулятори становлять небезпеку в разі виробничого дефекту. Трапляється нечасто, але і повністю виключати не доводиться.

Означає, що якщо телефон занадто гарячий, незалежно від того, чи відбувається це під час зарядки, він потребує ремонту або заміни.

Другий момент – зарядний пристрій. Бажано використовувати оригінальний або схвалений вендором девайса. Частково сумісний може пошкодити гаджет.

При використанні смартфона в процесі зарядки включений екран, оновлення і робота додатків витрачають багато енергії. В результаті час зарядки зросте. Якщо необхідно, щоб пристрій заряджався швидко, переведіть в режим польоту або вимкніть. Пам’ятайте, що в такому випадку дзвінки і текстове спілкування недоступні.

Популярні новини  Названо причини, чому iPhone гірший Android-смартфонів

Є й додаткові негативні фактори зарядки в процесі роботи. Нагрівання веде до зниження швидкості центрального і графічного процесора. Згодом АКБ може набрякнути.

Кабель згинається, скручується і тягнеться. Може бути пошкоджений. Актуально навіть для акуратних користувачів, не кажучи про тих, які схильні до енергійних рухів.

Часте витягування кабелю може призвести до порушення подачі живлення. Можливо і пошкодження роз’єму. У поєднанні з виділенням тепла акумулятора призведе до підвищеного нагріву девайса.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я