Українцям розповіли про міфи стосовно бездротової зарядки

71

Майже всі інноваційні технології швидко обростають різноманітними міфами, які не мають нічого спільного з реальністю. Найчастіше це обумовлено необізнаністю користувачів, які не розібралися в питанні. Аналогічним чином справи йдуть з бездротовою зарядкою. Якщо у вас є якісь сумніви на її рахунок – читайте нашу статтю і до її кінця вони остаточно розвіються.

Магнітне поле шкодить мікросхемам

В основному в цей міф вірять українці старшого віку, які застали часи касетних плеєрів та відеомагнітофонів. Тоді інформацію на дискеті можна було втратити через звичайний магніт. Однак, в сучасних смартфонах немає жодного елемента, що працює в діапазоні електромагнітних хвиль бездротової зарядки. Це означає, що на сильний магніт усередині апарату просто нема чому реагувати.

Повільно заряджають

Дійсно, на ринку є бездротові зарядні пристрої, які заповнюють ресурси акумулятора смартфона повільніше своїх провідних конкурентів.

Однак, найчастіше це дешеві рішення. Ті, що дорожче, в плані швидкості нітрохи не поступаються своїм аналогам. Тому при покупці звертайте увагу на характеристики свого девайса.

Популярні новини  Сімпл-Дімпл і поп-іт: популярні іграшки минулих років

Бездротові станції вбивають акумулятори

Це правда лише частково. Справа в тому, що при бездротовій зарядці гаджет і, зокрема, батарея сильніше нагрівається, що обумовлюється особливостями обміну енергії.

Однак, якась шкода від цього може бути тільки при постійному використанні бездротової зарядки по кілька разів на день. Якщо ж ви раз в пару днів відправляєте пристрій на подібний піт-стоп, нічого з ним не станеться.

Смартфон зіпсується, якщо заряджати його нерідною пристроєм

Оскільки в комплекті навіть дорогих смартфонів немає рідних бездротових зарядних станцій, багато українців думає, що використання сторонніх рішень може завдати шкоди. Це нічим непідкріплений міф. Так, смартфон може дійсно заряджатися гірше, ніж при використанні рідного пристрою, але ніякої шкоди ви йому точно не завдасте.

Тепер ви знаєте, що нічого страшного в бездротовій зарядці немає. Так що, якщо ваш смартфон підтримує цю функцію, і ви давно хотіли її випробувати – пора в найближчий магазин.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я