Які додатки варто відключити на Redmi та Xiaomi для збереження заряду акумулятора

616

З цієї статті, ви дізнаєтеся про службу, яка витрачає мобільний інтернет і заряд батареї, а так само про програму, яка є однією з лідерів за активністю, в моменти коли смартфон не використовується.

Почнемо з найбільш очевидного. Як ви знаєте, основна витрата заряду акумулятора відбувається через фонові процеси. Особливий вплив надають системні служби, які мають доступ до мобільного інтернету, адже навіть коли синхронізувати здавалося б нічого, вони все одно витрачають трафік, і займають місце в оперативній пам’яті.

Одним з таких «синхронізаторів» є додаток створений нібито для збереження зображень з галереї. Ми спеціально відновили додаток «Google Фото», щоб перевірити, чи будуть збої в завантаженні фотографій і картинок на цей хмарний сервіс.

Як ви бачите і до, і після, з завантаженням фотографій немає ніяких проблем, отже, ми робимо висновок, що відключення цієї служби не несе ніякої шкоди. Ось як виглядає цей додаток в пам’яті смартфона Xiaomi:

Як ми з’ясували додаток можна без проблем прибрати зі смартфона і знизити рівень витрати заряду акумулятора, а так само заборонити йому використовувати мобільний інтернет. Ми відключимо його за допомогою ADB App Control.

Лідер активності

Деякі з вас знають, що в оболонці MIUI існує ряд додатків, які життєво необхідні для нормальної роботи системи. Одним з таких є «Xiaomi Service Framework», який, в тому числі, забезпечує зв’язок зі сховищем «Mi Cloud» і різними пристроями.

Популярні новини  У мессенджері Viber розповіли корисні «хитрощі»

Але, у цієї служби є, так би мовити, «молодший брат», який весь вільний час присвячує тому, щоб забороняти системі Android вивантажувати з пам’яті основний додаток і є одним з лідерів за кількістю активності в час коли ви не використовуєте ваш смартфон.

Після його відключення система продовжує функціонувати в звичайному режимі, ніяких проблем із синхронізацією даних з браслетів, годинників та інших гаджетів не виявлено.

Тим часом, смартфон починає менше витрачати заряд акумулятор в режимі спокою, що ми вважаємо безумовно позитивним ефектом.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я