ТОП-6 Android додатків для обробки фото

80

Сьогодні в кожному смартфоні є камера. При цьому, багато користувачів не просто фотографують, але ще і хочуть накласти на знімки спецефекти і іншим способом їх відредагувати. Так, варто звернути увагу на наступні додатки, що дозволяють істотно змінити будь-яку фотографію. Інформує портал iTechua .

Фоторедактор від Aviary

Програма оснащена всіма необхідними інструментами і інтуїтивним інтерфейсом. Даний фоторедактор вважається багатофункціональним, а тому він відмінно підійде як новачкам, так і професіоналам. Це дозволить розібратися у всіх тонкощах редагування фотознімків. Користувач зможе вибрати одне з 12 спецефектів, видалити червоні очі і навіть відбілити на фотографії зуби. Також можна додати написи, стікери. Ще додаток дозволяє налаштовувати яскравість, колірну гамму і контрастність. Можна навіть зайнятися звичайним малюванням. При необхідності можна змінити різкість.

Snapseed

Цей фоторедактор можна сміливо відносити до професійного. Він має 29 інструментів і велику кількість фільтрів для редагування фото. Також користувач може створити і зберегти власний стиль, зробити корекцію осіб і при необхідності об’єднати два знімки в один.

LightX

Крім стандартних функцій даний досить просунутий редактор порадує додатковими можливостями. Додаток має безліч професійних інструментів, за допомогою яких можна змінити задній фон і навіть трансформувати об’єкт. Ще можна застосувати фоторамку, стікери або зробити колаж.

Популярні новини  Названо 4 міфи про смартфони, в які всі вірять

Photo Lab

Має понад 800 спецефектів, завдяки яким зі звичайної фотографії можна зробити справжній витвір мистецтва. Можна додавати стікери, меми, анімації, підписи і вносити інші зміни в фотознімок. Додаток порадує користувача професійними фільтрами.

Adobe Photoshop Express

За допомогою такого безкоштовного додатку можна створювати на смартфоні колажі і редагувати будь-які фотознімки. У додатку можна знайти більше 80 спецефектів, функцію корекції і видалення дефектів, водяні знаки. Відредаговане зображення можна розмістити в будь-якому соціальному мережі.

PicsArt Photo Studio

Це непоганий фоторедактор, який підходить для використання на Андроїд. Програма має більше 110 млн установок і створена для користувачів мережі Інстаграмм. Ще в програмі є понад 5 млн стікерів і кліпартів. При бажанні користувач може створити колаж. Так, для колажу представлено більше 100 шаблонів. Стікери з клипартами абсолютно безкоштовні. Є навіть можливість редагування фотографій друзів у групових чатах.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я