Статті

В яких місцях небезпечно користуватися смартфоном

Share
Час читання: 2 хв.

Смартфонами не варто користуватися на автозаправних станціях, поблизу сховищ пального та хімічних речовин, а також там, де є попереджувальні знаки або інструкції. У медичних клініках вас також можуть попросити відключити телефон через можливого впливу гаджета на чутливе медичне обладнання. Про це розповів директор факультету інформаційних технологій університету “Синергія” Станіслав Косарєв, повідомляє Прайм .

За словами фахівця, до недавнього часу існувала заборона на використання мобільних пристроїв на борту авіалайнера.

“Вважалося, що потенційно ваш гаджет може пошкодити або збити з курсу навігаційні прилади літака, і заборона на використання GSM-зв’язку був загальним для всіх світових авіакомпаній. Смартфони необхідно було переводити в авіарежім, вимикаючи будь-який пошук мережі, вихід в Інтернет, Wi-fi і Bluetooth “, – нагадує експерт .

Однак в 2014 році Європейське агентство авіаційної безпеки (EASA) зняв заборону на використання електроніки на борту, дозволивши використовувати пристрої навіть з включеними радіомодулями під час польоту.

Всі виробники телефонів попереджають, що не варто користуватися телефоном на автозаправних станціях (станціях технічного обслуговування), а також поблизу пального або хімічними речовинами.

Варто вимикати телефон в місцях, де цього вимагають відповідні попереджувальні знаки або інструкції.

“Теоретично телефон може стати причиною вибуху або пожежі в безпосередній близькості від об’єктів зберігання палива або хімічних речовин, а також в місцях виконання вибухових робіт”, – попереджає Косарєв .

До місць, де вас можуть зажадати відключити телефон, відносяться і різні медичні установи. Причина все та ж – непередбачуване вплив гаджета на чутливе медичне обладнання.

“Це сильно залежить від типу і новизни обладнання, нові медичні апарати прекрасно працюють поруч з включеними мобільниками. Однак старі покоління медичного обладнання можуть, в теорії,” засбоіть “- і будуть певні перешкоди, які ускладнять діагностику”, – резюмує Косарєв .

Скарбик Павло

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

Опублікував
Скарбик Павло
  • Останні записи

    Apple представить свій перший складаний смартфон після виходу iPhone 17

    Apple готує перший складаний iPhone, який стане частиною глобального оновлення лінійки. За інформацією аналітиків, пристрій…

    17.12.2024

    Розкрито точні дати випуску iPad Pro Fold та iPad Air і iPad mini з OLED дисплеєм

    Глава аналітичної компанії Display Supply Chain Consultants (DSCC) Росс Янг поділився планами Apple щодо розширення…

    17.12.2024

    Samsung може обмежити виробництво Galaxy S25 Slim

    Очікується, що Samsung представить серію Galaxy S25 вже в січні. Імовірно, це станеться 22 січня…

    16.12.2024

    ChatGPT Search став доступним майже для всіх безкоштовно

    У запеклій конкуренції з Google компанія OpenAI зняла обмеження на доступ до ChatGPT Search для…

    16.12.2024

    iPhone 17 Air не стане найдорожчим: навіть iPhone 17 Pro обійдеться дорожче

    The Wall Street Journal стверджує, що ця модель не буде дорожчою за iPhone 17 Pro…

    16.12.2024

    Користувачі iPhone і Samsung Galaxy розчаровані новими функціями на основі ШІ

    Нове опитування фахівців з компанії SellCell показує, що більшість функцій Apple Intelligence не несуть ніякої…

    16.12.2024