Все, що треба знати про нашумілу соцмережу Clubhouse

За останній місяць згадки про соціальну мережу Clubhous траплялися на кожному кроці. Хтось випрошує “інвайт”, хтось розповідає про її переваги, а хтось навпаки переконує – вона не варта такого ажіотажу. Що ж, нумо розбиратися, чому додаток став таким обговорюваним.

Не встигли ми оговтатися від раптової популярності TikTok, як у всіх соцмереж з’явився ще один конкурент – Clubhouse. Як тільки відомі інфлюєнсери почули про спільноту, одразу кинулися досліджувати – що там коїться? Втім, більшість юзерів лише мимохіть читали й чули про диво-соцмережу, де немає текстових повідомлень – виключно аудіо. Що ж, нумо розбиратися.

ЩО ТАКЕ CLUBHOUSE?

Соціальну мережу створили минулого року. І знаєте хто? Колишні співробітники Google – Пол Девідсон і Рохані Сет, Всі юзери спілкуються завдяки аудіо в спеціальних чатах. Можуть слухати різноманітні доріжки: подкасти, інтерв’ю, голосові меседжі. Це схоже на своєрідну лекцію, тільки чати називаються “Кімнатами”. Саме там людина не лише черпає знання , а й може ставити запитання.

Окрім того, Clubhouse має дві основні відмінності від інших соцмереж – одразу після прослуховування повідомлення зникає, а зареєструватися в ньому можна лише після запрошення користувача мережі.

ЗАПРОШЕННЯ ДО CLUBHOUSE

Вище ми згадували, що стати частиною Clubhouse можна після того, як вас хтось запросив. І саме така недоступність викликала ажіотаж. ба більше, інвайти стали бізнесом – їх продають. Втім, для користувачів Android маємо невтішну новину – навіть, якщо ви купите цей “пропуск”, толку нуль. Соцмережа доступна для користувачів iPhone з підтримкою iOS 13.

РЕЄСТРАЦІЯ В CLUBHOUSE

Все доволі просто:

  • вказуєте дані (прізвище, ім’я)
  • додаєте посилання на аккаунт в Twitter чи Instagram (за бажанням)
  • формуєте власний список інтересів, за яким потраплятимете до “кімнат”

ФЕНОМЕН CLUBHOUSE

Чутки про те, що у чатах ви можете поспілкуватися зі знаменитостями – не чутки. Це чиста правда. До слова, свої акаунти у Clubhouse мають Ілон Маск, Марк Цукенберг, Святослава Вакарчук та інші. Та й сам факт, що ти не можеш просто зайти і побачити, що там, з’являється гонка за запрошеннями (штучний ажіотаж). Тобто людям, може, й не цікаво, що таке Clubhouse. Втім, запитання “Чому туди всі так рвуться?” не дає спокою… треба перевірити!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я