Статті

Названо 4 найкращі геймерські смартфони

Share
Час читання: 4 хв.

З недавніх пір, ігрові смартфони стали загальновизнаною категорією мобільних електронних пристроїв, які володіють першокласної продуктивністю, інноваційними технологіями відображення та охолодження, а також багатьом іншим – в цій статті наведено список кращих смартфонів для ігор, заснований на відгуках користувачів.

Хочете використовувати свій смартфон в якості повноцінної мобільної ігрової консолі? Що ж, вам пощастило, тому що на даний момент існує безліч цікавих ігрових смартфонів на вибір.

Нагадаємо, ігрові смартфони – це зростаюча категорія мобільного ринку, орієнтована на те, щоб користувачі могли отримати найкращий мобільний ігровий досвід. У перші ця категорія була створена гігантом ігрової комп’ютерної індустрії – компанією Razer кілька років тому, коли вона випустила свій перший смартфон, влучно названий Razer Phone.

Хоча оригінальний Razer Phone своєю появою не вибухнув світ, він створив цей жанр і відкрив двері для ряду поширених технологій, які можна побачити на більшості флагманських і ігрових смартфонах в 2020 році. До них відносяться дисплеї з високою частотою оновлення, що настроюється програмне забезпечення для розгону процесорів і додаткові підключаються аксесуари.

В останні два роки жанр дійсно почав бурхливо розвиватися, завдяки появі нових крутих сервісів, таких як Apple Arcade і GeForce Now . Вони перетворили смартфони на Android і iOS з пристроїв для казуальних ігор в повноцінних конкурентів справжніх ігрових консолей.

1. Xiaomi Black Shark 3 Pro

Розмір екрану (пікселі): 7.1-дюймовий (3120 x 1440) | Процесор: Snapdragon 865 | ОЗП: 8 Гб | Вбудована пам’ять: 256 Гб | Камера (Задня / Передня): 64 Мп + 13 Мп + 5 Мп / 20 Мп | Батарея: 5000 мАг

Xiaomi Black Shark 3 Pro – один з найбільш невибагливих смартфонів на ринку в даний час, але для невеликого числа хардкорних мобільних геймерів він буде найвідміннішим вибором.

По-перше, смартфон має прямо-таки гігантський 7,1-дюймовий AMOLED -дисплей з роздільною здатністю 4120 x 1440 пікселів і частотою оновлення 90 Гц. За розміром Black Shark 3 більше, ніж деякі ранні Android -планшет, а з високою частотою оновлення екрану і сертифікованої підтримкою HDR відображення – він ставати мрією для любителів ігор і відеосервісів від Netflix .

Але ще цікавіше його витончені “тригери”. Це розумні, програмовані кнопки на довгій стороні смартфона. Вони також покращують механізм тактильного зворотного зв’язку з пристроєм і роблять Black Shark 3 Pro більш схожим на консоль під час ігор, ніж більшість звичайних смартфонів, особливо в мобільних шутерах, таких як CoD Mobile або PUGB .

Додайте до цього потужний процесор Snapdragon 865 , підтримку бездротової зарядки, систему рідинного охолодження і світлодіодну RGB-підсвічування корпусу, і Black Shark заслужить звання одного з найкращих ігрових смартфонів, доступних у продажу на даний момент.

2. Samsung Galaxy S20+

Розмір екрану (пікселі): 6.7-дюймовий (3200 х 1440) | Процесор: Exynos 990 / Snapdragon 865 | ОЗП: 8 Гб | Вбудована пам’ять: 128 Гб | Камера (Задня / Передня): 12 Мп + 12 Мп + 64 Мп + ToF / 10 Мп | Батарея: 4500 мАг

Якщо Black Shark 3 Pro вам не до душі, зверніть свою увагу на Samsung Galaxy S20+ – це найкращий “звичайний” Android -смартфон, створений для ігор.

Galaxy S20+ має чудовий дизайн, і хоча він не позиціонується як ігровий смартфон, пристрій відповідає всім вимогам, які тільки можна очікувати, якщо справа стосується його функціональності.

По-перше, він має кращий в своєму класі 120 Гц AMOLED -екран. По-друге у смартфона чудовий дизайн, є підтримка мереж 5G і ультрасучасний процесор ( Qualcomm або Exynos в залежності від місця розташування). Всі ці аспекти роблять Galaxy S20 + кращим Android -смартфоном на ринку, який здатний подарувати справжню насолоду в іграх.

Якщо цього недостатньо, щоб спокусити вас, в смартфоні також є кілька відмінних функцій, які можуть бути корисні при використанні вашої ігрової консолі або комп’ютера під час ігрових сесій, особливо якщо у вас є телевізор, сумісний з додатком Samsung SmartThings .

3. IPhone 12

Розмір екрану (пікселі): 6.5-дюймовий (2688 x 1242) | Процесор: A13 Bionic | ОЗП: 4 Гб | Вбудована пам’ять: 64 Гб | Камера (Задня / Передня): 12 Мп + 12 Мп + 12 Мп / 12 Мп | Батарея: 3969 мАг

Apple – це не той бренд, про який ви звикли думати, якщо мова заходить про ігри. Але останнім часом, завдяки зростаючій бібліотеці ігор для iOS і iPad , ситуація поступово змінюється. Поява Apple Arcade, служби підписки для ігор, також допомогло зробити мобільні і телевізійні пристрої компанії відмінним варіантом для звичайних гравців.

Що стосується апаратного забезпечення, ви зможете максимально використовувати ігрові можливості цього мобільного пристрою, але коштувати це буде дорого. IPhone 12 є флагманом компанії і, завдяки своїм якісним OLED -екранів, є кращою мобільною ігровою станцією на iOS , доступною в даний час.

Нові смартфони iPhone 12 мають поліпшену продуктивність при роботі з графікою і більш чуйні екрани з високою частотою оновлення 120 Гц. Так що, смартфони цієї лінійки будуть ідеальним варіантом при використанні їх в мобільному Геймінгу.

4. Razer Kishi

Razer Kishi – це не смартфон. Але це найкращий спосіб перетворити більшість Android -смартфонов в ігрові, тому цей корисний пристрій займає місце в цьому списку.

Для тих, хто не знає, Razer Kishi – це периферійний пристрій від виробника ігрових аксесуарів, який підключається до більшості Android -смартфонов через роз’єм USB-C . Після чого, ви зможете повноцінно насолодитися грою на мобільному пристрої, перетворивши його в портативну консоль.

Однак, що відрізняє його від більшості інших периферійних пристроїв сторонніх виробників, так це його програма, яка дозволяє створювати власні профілі для будь-якої гри в Play Store і має підтримку GeForce Now.

Підтримка GeForce Now особливо хороша тим, що вона дозволяє практично замінити консоль Nintendo Switch , транслювати топові ігри для ПК через хмару на свій смартфон і насолоджуватися справжніми ігровими відчуттями.

Під час тестування, ця технологія відмінно попрацювала з багатьма доступними смартфонами, від відносно недорогого Moto G Pro до флагманського рівня Galaxy S20 Plus , саме тому Razer Kishi настійно рекомендується для покупки тим, хто вважає себе затятим мобільним геймером і хоче ближче ознайомиться з можливостями GeForce Now .

Скарбик Павло

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

Опублікував
Скарбик Павло
  • Останні записи

    Samsung може обмежити виробництво Galaxy S25 Slim

    Очікується, що Samsung представить серію Galaxy S25 вже в січні. Імовірно, це станеться 22 січня…

    16.12.2024

    ChatGPT Search став доступним майже для всіх безкоштовно

    У запеклій конкуренції з Google компанія OpenAI зняла обмеження на доступ до ChatGPT Search для…

    16.12.2024

    iPhone 17 Air не стане найдорожчим: навіть iPhone 17 Pro обійдеться дорожче

    The Wall Street Journal стверджує, що ця модель не буде дорожчою за iPhone 17 Pro…

    16.12.2024

    Користувачі iPhone і Samsung Galaxy розчаровані новими функціями на основі ШІ

    Нове опитування фахівців з компанії SellCell показує, що більшість функцій Apple Intelligence не несуть ніякої…

    16.12.2024

    Ілон Маск анонсував власну електронну пошту: чим вона відрізняється від інших сервісів

    Ілон Маск підтвердив, що його команда соціальної мережі X (Twitter) працює над створенням фірмового сервісу…

    16.12.2024

    В мережі з’явилися перші деталі нового девайсу Apple

    Компанія Apple готує до виходу Macbook монструозних розмірів. Про це пише MacRumors. Що відомо Згідно…

    16.12.2024