Знайдено три прихованих функції в браузері Safari на iOS

33
Знайдено три прихованих функції Safari на iOS

Чомусь не всі люблять класичний вбудований браузер для iPhone. Проте, він дуже зручний, і володіє набагато більшим функціоналом, ніж багато хто може подумати. Наприклад, ви знали, що у Safari є кілька функцій, про які знають тільки 10-20% користувачів? Зараз ми розповімо про три з них.

  • Можливість вибору папки для зберігання файлів після завантаження

Ви можете самостійно вибирати папки, в які будуть завантажуватись файли з браузера? Для цього потрібно:

Зайти в налаштування, знайти вкладку «Safari», там знайти «Завантаження», і в цьому розділі можна вказати найбільш зручну папку для завантажування файлів. Тут навіть можна вказати шлях в iCloud, відповідно, все буде завантажуватися в хмару.

  • Ви можете виставити очищення завантажень за часом
    Знайдено три прихованих функції Safari на iOS

Делегуємо. Ви можете виставити так, щоб всі ваші завантаження очищалися через добу. А можете виставити миттєву очистку. Якщо не хочеться возитися самостійно. Для цього нам знову потрібно зайти в налаштування, вибрати вкладку «Safari» і знайти «Завантаження». Потрібне меню буде розташовуватися саме тут.

  • Автоматичне закриття ваших вкладок

Іноді ми забуваємо, і тоді в нашому мобільному браузері накопичуються десятки вкладок. А, це забиває пам’ять. Для того, щоб відучувати себе від накопичення інтернет-сторінок, можна зайти в налаштування, вибрати «Safari» і знайти пункт «Закриття вкладок». На вибір надається очищення через добу, тиждень і місяць. Вибираємо потрібне.

А ви знали про ці функції?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я