Названо сім способів прискорити роботу “повільного” комп’ютера

2192

Видання Business Insider назвало сім способів прискорити роботу “повільного” комп’ютера.

Погіршення швидкодії комп’ютера пов’язано в першу чергу з роботою програмного забезпечення, говориться в матеріалі. Щоб відновити роботу свого пристрою, потрібно:

  • По-перше, скоротити кількість додатків, які запускаються одночасно із завантаженням операційної системи. Для цього необхідно перевірити список додатків з автозапуску і прибрати з нього ті, що використовують багато оперативної пам’яті або потужності процесора.
  • Другий спосіб полягає у використанні меншої кількості вкладок в браузері, оскільки запуск великої кількості вкладок може різко вплинути на загальну продуктивність комп’ютера.
  • По-третє, слід регулярно перевіряти комп’ютер на наявність вірусів і інших шкідливих програм. Для цього можна використовувати функцію автоматичного сканування, яку можна налаштувати в антивірусній програмі.
  • Четвертий спосіб – це регулярне перезавантаження комп’ютера. Щоб отримати максимальну продуктивність, пристрій необхідно перезавантажувати, принаймі, один раз в декілька днів.
  • П’ятий спосіб полягає в установці твердотільного накопичувача (SSD). Такий накопичувач дозволяє комп’ютеру завантажуватися в лічені секунди і запускати більшість програм майже миттєво.
  • Ще один спосіб прискорити роботу комп’ютера – це використання функції ReadyBoost, яка є в операційній системі Windows 10. Цей інструмент дозволяє використовувати USB-накопичувач в якості додаткової оперативної пам’яті.
  • Нарешті, останній спосіб – це припинення використання хмарного сховища OneDrive від компанії Microsoft, так як постійна синхронізація служби зберігання даних може уповільнити роботу системи.