Статті

4 функції Android, якими забувають користуватися

Share

На Android так багато різних функцій, що користуватися всіма просто неможливо. Проте, є ряд штатних функцій Android, якими краще все-таки навчитися користуватися. Надто вже вони корисні. Розповіли про чотирьох таких функціях.

Захищайте додатки відбитком пальця

Опція захисту додатків або окремих файлів за допомогою відбитка пальця часто запитується користувачами. Люди шукають для цього спеціальний додаток, що найчастіше призводить до розладів. Вся справа в тому, що додатки з Google Play з такою функцією або відверто погані, або напхані рекламою.

Але ж така захисна функція є за замовчуванням буквально в кожному Android-смартфоні. Найчастіше вона розташовується в настройках безпеки і приватності. Користувачеві досить активувати функцію захисту додатків за допомогою відбитка і позначити прапорцями ті додатки, доступ до яких повинен надаватися тільки при підтвердженні особистості.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Включайте гостьовий режим, коли даєте смартфон комусь

На будь-якому сучасному Android-смартфоні є можливість створення декількох облікових записів для різних користувачів. Також можна по-швидкому включити гостьовий доступ, щоб не переживаючи за особисті дані, давати смартфон іншій людині, наприклад, того ж дитині, щоб він пограв.

І цією опцією чомусь мало хто користується, ймовірно, вважаючи, що настройка займає багато часу. Насправді ж на це йде буквально дві хвилини. Потрібно зайти в розширені налаштування Android, вибрати пункт «Користувачі» або «Кілька користувачів» і активувати гостьовий доступ. Далі залишиться тільки вибрати програми, які будуть доступні користувачеві в гостьовому режимі.

Вимикайте нестримну роботу процесів у фоновому режимі

За замовчуванням на Android-смартфонах в фоновому режимі можуть працювати скільки завгодно додатків. Через це, незалежно від вашої активності використання смартфона, з часом буде збільшуватися споживання акумулятора додатками.

Уникнути цього можна шляхом заборони роботи більше чотирьох процесів у фоновому режимі. Для цього перейдіть в налаштування «Для розробника», виберіть пункт «Ліміт фонових процесів» і встановіть параметр «Не більше 4 процесів». Це заборонить вашій Android-смартфону тримати запущеними більше чотирьох додатків одночасно.

Відзначимо, що якщо у вас немає проблем з часом роботи смартфона без підзарядки, то краще опцію не включати.

Перемикайтеся між додатками швидко

А ось проста, але моторошно корисна опція, про існування якої багато хто навіть і не здогадуються. На Android можна швидко перемикатися між запущеними додатками. Для цього потрібно двічі натиснути на кнопку багатозадачності. Відразу після цього відбудеться перемикання на останній запущене застосування. Вкрай зручна функція, що дозволяє ефективно працювати з двома додатками.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Скарбик Павло

Закінчив ТНТУ, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, нові медіа, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

Опублікував
Скарбик Павло
Tags: Android
  • Останні записи

    Нові iPad Pro не отримали головну фішку OLED-дисплеїв

    Компанія Apple нарешті зважилася оснастити свої професійні планшети матрицею нового типу, але чомусь обмежила її…

    08.05.2024

    Apple винайшла розумну прищіпку

    Apple отримала патент на «пристрій з спрямованим звуком». Вперше компанія подала заявку на реєстрацію цього…

    08.05.2024

    Глобальний запуск пристроїв Huawei у Дубаї: що показали

    7 травня в Дубаї пройшов глобальний запуск нових пристроїв Huawei, на якому було представлено смарт-годинник…

    08.05.2024

    Представлена ​​перша домашня камера Xiaomi з 8-мегапіксельним датчиком, HyperOS та локальними ШІ-функціями

    Xiaomi зробила шанувальникам новітню пропозицію для домашньої безпеки - Xiaomi Smart Camera C700. Ця флагманська…

    08.05.2024

    Що потрібно враховувати при покупці процесора у 2024 році – поради експертів

    У пошуках нового процесора в 2024 році ви знайдете відмінні варіанти потужних процесорів, бюджетні чіпи,…

    08.05.2024

    В мережу потрапили нові зображення Sony Xperia 1 VI

    Інсайдер опублікував в інтернеті офіційні рекламні зображення смартфона Sony Xperia 1VI. Вони з'явилися в мережі…

    08.05.2024