Статті

Кращі смартфони для дітей у 2020 році

Share

Популярна тема міркування про шкоду і користь користування гаджетами дітьми – складна і багатослівна. Незважаючи на відчутну шкоду при безконтрольному «зависанні» в віртуальному світі, повна відсутність смартфона робить життя дитини незручним, адже часто і навчання проходить в мережі, і там же багато розвиваючого контенту. Сучасне суспільство вже підлаштуватися під технології і вирвати їх з життя стає все складніше з кожним поколінням. Тому, раз практично неможливо відмовити дитині в покупці, слід знати, які смартфони підходять дітям найкраще і задовольняють їхні запити.

Xiaomi Redmi Go

Дуже добре підходить для дитини середнього віку. Невеликий розмір і легка вага зручно тримати дитячим рукам, корпус не слизький. Смартфон недорогий, так що не треба буде дуже хвилюватися, якщо загубиться або розіб’ється. Незважаючи на ціну, модель досить спритно завантажує деякі ігри і здатна робити непогані знімки. З назви стає ясно, що операційна система полегшена і оптимізована. Так що використовувати телефон як повністю ігровий не вийде. Є слот для карти пам’яті, вбудованої її всього 1/8 Гб.

ZTE Blade A3

Компактний телефон з рамками і невеликим екраном. Зручний і простий. Не підходить для тривалого перегляду відео та ігор через невелику ємность батареї. Підтримує мережу 4G і має знімний акумулятор. Недорогий і цілком гідний своєї ціни смартфон, з простим, нехитрим дизайном.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Samsung Galaxy A01

Для тих, кому бюджетні марки здаються ненадійними, Samsung створив цю модель. По бюджету представник популярної марки не вдарить, але подарує впевненість в довгостроковості гаджета. Головне достоїнство – невеликий екран з чітким зображенням. Також, енергоспоживання знижене і не потрібна велика ємність батареї, тому смартфон ще й тонкий. З недоліків – немає можливості перенести додатки з внутрішньої пам’яті, якої, в общем-то, замало.

Meizu M6T

Цю модель можна сміливо радити дівчаткам-підліткам – яскраве забарвлення і хороша камера з б’юті-режимом затребувані у жіночої статі. Є сканер відбитків. Відмінно підтримує автономність. Але важкі ігри не будуть летіти, та й дівчатка зазвичай цим не захоплюються. Є режим спрощення системи. Легко ловить і тримає wi-fi. Немає швидкої зарядки. Слота для карти пам’яті немає, її можна поставити замість другої сім-карти.

Alcatel 1

Смартфон з категорії ультрабюджетних. У 2019 компанія «перевидала» модель, і не внісши жодних змін, окрім додавання підтримки 4G. Найпростіший телефон, навіть динамік один і не дуже гучний. Немає датчика наближення – екрану треба торкнутися під час розмови, щоб погасити. Зате хороша система шумозаглушення і знімний акумулятор. Грати на ньому складно, тому що дисплей всього на два дотики.

Nokia 2.3

Для батьків, упевнених в акуратності і ощадливості свого бюджету можна порадити цю модель, з хорошою технічною підтримкою. У начинці смартфона немає нічого примітного, але і плюсів у нього багато. Наприклад, енергоефективний процесор забезпечує довгу роботу від заряду, хоч і заряджається довго. Камера хороша – фото будуть чіткими. Немає можливості перейти на кнопкове управління. Вбудована п’ята версія Bluetooth. Можна ставити додатки відразу на карту пам’яті і тоді її буде вистачати.

Honor 8A

Найголовніший плюс цього бюджетного смартфона – підтримка NFC, що спростить життя дитині, якій більше не доведеться возитися з дріб’язком в автобусі. Також, варто відзначити потужний динамік, затребуваний у підлітків. Смартфон має гнучку систему батьківського контролю і індикатор повідомлень. З мінусів – мало оперативної пам’яті.
Факт, що дітям потрібно спілкуватися з навколишнім світом, пізнавати його, дружити з однолітками, гуляти, контактувати з природою. Але світ диктує свої правила, і сучасні діти добре розбираються в аксесуарах, краще деяких дорослих. Рішення про покупку смартфона, звичайно, приймає батько, але якщо купувати все-таки доведеться, то не буде зайвим додати до смартфону чохол і захисну плівку.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Скарбик Павло

Закінчив ТНТУ, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, нові медіа, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

Опублікував
Скарбик Павло
  • Останні записи

    ШІ-інструмент від Adobe робить розмите відео чітким

    Команда інженерів з відео та штучного інтелекту з Adobe Research розробила додаток штучного інтелекту під…

    27.04.2024

    Apple видалила програми з ШІ з App Store, вони могли генерувати зображення з оголеною натурою

    Компанія Apple припинила діяльність цілої категорії додатків для генерації зображень за допомогою штучного інтелекту, які…

    27.04.2024

    VR-окуляри Apple Vision Pro не виправдали очікувань

    Перші серійні VR-окуляри Vision Pro від Apple, випущені в лютому цього року, не виправдали очікувань…

    27.04.2024

    Windows 11 поставить на користувачах чергове «тавро»

    Черговий водяний знак з'являтиметься у разі невідповідності системним вимогам. Про це повідомляє користувач соцмережі X…

    27.04.2024

    Playstation 5 Pro може з’явитися навіть раніше, ніж ми думали

    Удосконалена PlayStation 5, просто відома як PS5 Pro, вже практично офіційно підтверджена: у новому звіті…

    27.04.2024

    Експерти TechRadar назвали 13 найкращих прогумованих смартфонів на весну 2024 року

    Найкращим смартфоном з прогумованим корпусом визнано Nokia XR20 із захистом IP68 та MIL-STD-810, тонким та…

    26.04.2024