5 міфів про зарядку смартфонів, в які продовжують вірити

983

Експерти розвінчали кілька популярних міфів, в які люди як і раніше вірять. Зокрема, мова йде про акумуляторні батареї смартфонів і інших мобільних пристроїв.

Є думка, що розміщення телефону на зарядку в нічний час становить серйозну загрозу. Прихильники цієї ідеї вважають, що при такому способі зарядки акумулятор ризикує бути перезарядженим. У цьому випадку фахівці нагадують, що більшість сучасних моделей смартфонів оснащені спеціальним контролером. Цей пристрій дозволяє уникнути перезарядки шляхом простого відключення АКБ від джерела живлення.

Також живе в певних колах думка про те, що телефон потрыбно заряджати тільки після повної розрядки. Думка вкоренилася з часів оснащення телефонів нікель-кадмієвих або нікель-металогідридними АКБ. Але сучасні батареї позбавлені «ефекту пам’яті».

Вважається також, що можна використовувати кабель для зарядки тільки від фірми виробника смартфона. Це помилково, так як головною вимогою до кабелю є зарядний пристрій. Також можна сміливо відповідати на дзвінки і переглядати повідомлення під час зарядки, але не варто активно захоплюватися іграми та інтернетом, так як це може привести до зносу батареї.

І не варто вірити різним додаткам, які допомагають заощадити заряд батареї або звільнити пам’ять. В реальній ситуації вони є всього лише джерелами настирливої ​​реклами.

Популярні новини  Перші «живі» фото ігрового смартфона Lenovo Legion 2 Pro

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я