Приблизний час читання: 3 хв

Названі прості способи збільшити час роботи смартфона без зарядки

0

Користувачі мобільних пристроїв перерахували способи збільшення часу роботи гаджета без підзарядки.

Відповідна інформація опублікована в інтернет-джерелах.

В першу чергу власнику смартфона бажано очистити пам’ять пристрою від невикористовуваних додатків. Багато встановлені на смартфон програми автоматично оновлюються і відправляють звіти.

Видалення подібних додатків допоможе заощадити до 10 відсотків часу роботи пристрою без підзарядки. Також необхідно враховувати, що фонова робота додатків теж «з’їдає» заряд батареї. Відключення фонового режиму соціальних мереж, месенджерів і навігаторів дозволить заощадити до 20-30 відсотків заряду.

Крім того, збільшити час роботи смартфона допомагають такі дії, як зменшення яскравості екрану, відключення Wi-Fi, Bluetooth, GPS і інших функцій, які не повинні бути активовані постійно. Також експерти рекомендують стежити за оновленнями додатків і періодично активувати режим енергозбереження.


Увага! До 10 серпня всі охочі можуть безкоштовно отримати спортивний браслет Xiaomi Mi Band 5, витративши на це всього 2 хвилини.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут