WhatsApp отримав нову функцію, яка потрібна всім

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Як стало відомо, розробники нарешті додали в WhatsApp підтримку справжньої нативної теми оформлення, при включенні якої активується темний інтерфейс. У такому випадку всі раніше світлі кольори стають темними, і навпаки. За рахунок цього не тільки знижується навантаження на очі у вечірній і нічний час, але ще і зменшується витрата електроенергії, якщо в смартфон встановлений OLED-екран. Справа в тому, що матриці такого типу витрачають на відображення темних кольорів набагато менше електроенергії, ніж кольорової яскравої картинки.

Нова функція в WhatsApp присутня у версії 2.19.82 для Android, а така поки що доступна для завантаження виключно учасникам програми бета-тестування, але стати його учасниками можуть всі бажаючі. Щоб активувати Dark Mode необхідно просто перейти в настройки і зайти в спеціальний розділ, який присвячений даному нововведенню. Судячи з усього, команда розробників вже повністю протестувала нову можливість, тому що зовнішній вигляд виглядає максимально завершеним, тобто, швидше за все, він є остаточним.

Очікується, що власники смартфонів на базі платформ Android і iOS отримають доступ до темної темі оформлення в WhatsApp у фінальній стабільної версії вже в квітні, тобто в наступному місяці. Користувачі в захваті від того, що їм стала доступна така функціональна можливість, адже для тих, хто часто спілкується в рамках сервісу, вона може стати неймовірно корисною, в тому числі через більш низьке навантаження на акумуляторну батарею.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОakket.com

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.