На постері GTA VI виявлено дату виходу наступного трейлера та карту гри

Час читання: 2 хв.

Здається, учасники геймерської спільноти розгадали нові загадки щодо Grand Theft Auto VI, ретельно проаналізувавши ключову ілюстрацію на офіційному сайті Rockstar Games, яка натякає на дату можливого виходу трейлера або навіть самої гри.

Реклама

Один із ентузіастів приділив увагу розташуванню отворів на кузові автомобіля на ілюстрації, що виглядає схоже на шрифт Брайля. Швидкий аналіз дав можливість розшифрувати фразу “1 більше 9”, яку можна інтерпретувати як дату 1 вересня.

Наразі залишається невідомою природа подій цього дня — чи це вихід трейлера GTA VI (якщо йдеться про вересень 2024 року), чи навіть можливий реліз гри (у вересні 2025 року). Для порівняння, другий трейлер GTA V з’явився через рік після першого.

Ще один користувач Reddit з псевдонімом InevitableLibrary387 виявив щось цікаве в правому нижньому куті зображення, що схоже на карту, і це може бути навіть карта світу GTA VI.

Судячи з ілюстрації, світ GTA VI об’єднає кілька міст, чутки про які ходять серед фанатів. Однак карта гри, створена фанатами раніше, значно відрізняється від знайденої InevitableLibrary387.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

ДЖЕРЕЛОPainKiller (@PainkillerH20) в X

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Радо захоплюється мобільними технологіями відтоді, як на ринку з'явилися перші MP3-плеєри, а ще більше - з перших днів появи MP4-плеєрів. Сьогодні він полюбляє возитися з Android-планшетами та iPad'ами.