Викрадені жорсткі диски з інформацією про 29 000 працівників Facebook

1

Схоже, компанія Facebook просто не може без скандалів, пов’язаних з конфіденційністю. Правда, цього разу постраждали не користувачі гіганта соцмереж, а його власні співробітники. Злодій викрав з автомобіля бухгалтера жорсткі диски, на яких, як повідомляється, була в незашифрованому вигляді записана інформація про заробітну плату приблизно 29 000 нинішніх і колишніх співробітників компанії в США.

Читайте також  Windows 11 отримає нові можливості і неймовірну швидкість роботи

Крадіжка сталася 17 листопада, але в Facebook дізналися про неї тільки через три дні. Більш того, лише 29 листопада в компанії визначили, що на жорстких дисках є дані про заробітну плату, і нарешті, позавчора почалося інформування потерпілих співробітників.

Викрадені дані включають імена співробітників, їх банківські реквізити, дані про зарплати, премії та акціях, а також останні чотири цифри номерів соціального страхування. Стан бази відповідає 2018 році. Зараз компанія пропонує постраждалим співробітникам допомогу у відстеженні використання з даних сторонніми особами і співпрацює з правоохоронними органами. Як стверджується, поки не виявлено «ніяких доказів зловживань». Компанія запевнила, що даних про користувачів на дисках не було.

Співробітник, автомобіль якого був обкрадений, не мав права виносити жорсткі диски з офісу. До нього застосовані заходи дисциплінарного впливу.

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

Найсвіжіші новини без реклами Вам гарантуємо.

Загрузка...

1 коментар

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут