У Євросоюзі не вважають Huawei загрозою

0

Вчора був опублікований звіт, підготовлений державами Європейського Союзу і присвячений питанням інформаційної безпеки стосовно до мереж 5G, які розглядаються як вирішальні для конкурентоспроможності блоку в сучасному світі.

Попереджаючи про ризик посилення кібератак з боку організацій з державною підтримкою, укладачі звіту утрималися від того, щоб назвати погрозами Китай і китайську компанію Huawei, яка є найбільшим виробником телекомунікаційного обладнання. Більш того, автори звіту вважали за краще проігнорувати необґрунтовані заклики Сполучених Штатів заборонити обладнання Huawei під тим приводом, що воно може бути використане для шпигунства.

Читайте також  Безкоштовна PlanetSide Arena вийшла в ранньому доступі Steam

Водночас, у звіті сказано, що “найбільш серйозними і найбільш ймовірними” загрозами для мереж 5G є держави, що не входять до ЄС. З урахуванням цього пропонується відповідально аналізувати ризики в кожному конкретному випадку.

У звіті також сказано, що краще не потрапляти в зайву залежність від одного постачальника, оскільки він може раптово припинити поставки.

Сама компанія Huawei, яка виступає конкурентом фінської компанії Nokia та шведської компанії Ericsson, нещодавно заявила, що готова до співпраці в питаннях безпеки мереж 5G. Вона послідовно заперечує, що її обладнання може бути використане для шпигунства.

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут