ВВС США провели два випробування ядерної бомби

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

ВВС США за підтримки Національного управління ядерної безпеки Міненергетики провели два випробування ядерної бомби B61-12. Дослідження проходили в штаті Невада, снаряди були без бойових зарядів.

Реклама

Випробування були проведені ще 8 серпня, проте відомо про них стало тільки зараз. Мета дослідження – перевірка дієвості програми про продовження терміну служби ядерної зброї. Снаряди скинули з винищувача F-15E. Експерти оцінили неядерний потенціал бомби, а також вивчили можливості бомбардувальника з доставки подібного виду зброї.

Раніше аналогічні тестування проводилися в березні 2017 року на військовому полігоні Нелліса, розташованому в штаті Невада. Першу виробничу одиницю планується модифікувати до березня 2020 року.

джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: