Український громадянин зізнався, що працює на хакерів зі США

0

Громадянин України Федір Гладир під час суду в Сіетлі у Сполучених Штатах Америки 11 вересня визнав себе винним у кібератаках з метою шахрайства. В обмін на угоду зі слідством із хакера зняли решту обвинувачень.

Водночас, йому все одно загрожує тюремний строк до 25 років.

Читайте також  Флагман Honor отримав 40-ватну зарядку

За всіма звинуваченнями сукупно українця могли засудити до багатьох десятиліть або століть за ґратами. Його адвокат Аркадій Бух повідомив, що на винесення вироку можна чекати у 2020 році.

34-річного Федора Гладиря заарештували агенти Федерального бюро розслідувань США у 2018 році разом із двома іншими громадянами України: Дмитром Федоровим і Андрієм Колпаковим. Їх звинувачують у належності до хакерської групи FIN7.

Протягом 2015—2017 років група викрала дані біля 15 мільйонів кредитних і дебетних карток американських компаній Chipotle та Arby. Вкрадені дані хакери продавали в «Даркнеті», отримуючи біля 50 мільйонів доларів на місяць.

Гладиря затримали на території Німеччини та екстрадували до США, де восени 2018 року над ним почався суд. Колпакова екстрадували з Іспанії, а судовий процес над ним почався 3 червня цього року. Дмитро Федоров очікує на екстрадицію до США з Польщі.

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут