Приблизний час читання: 3 хв

Oculus Link тепер підтримує практично будь-який USB-кабель

0

Oculus Link досить вибаглива до використовуваних кабелів, що змушує власників придбати офіційний кабель за $79 доларів для підключення квесту до комп’ютера. Проте розробники нарешті змінили це.

Ресурс UploadVR виявив, що останнє оновлення Public Test Channel програмного забезпечення Rif розширює підтримку практично будь-якого USB-кабелю, в тому числі кабелю 2.0.

Тим не менш, програмне забезпечення попереджатиме користувачів про те, що «продуктивність може бути поліпшена» за допомогою кабелю USB 3.0, тому, імовірно, користувачам доведеться йти на компроміси. Тим паче під час гри, яка вимагає значних переміщень, доведеться все одно використовувати довгий кабель (включаючи спеціальний кабель Oculus). Він також знадобиться для ігор Rift.

Читайте також  Ілон Маск анонсує чіп для людей з пошкодженим мозком цього року

Facebook представила Quest публіці майже рік тому як мобільну VR-консоль на Android. В листопаді вийшло оновлення, яке дало можливість підключати окуляри до ПК за допомогою кабелів USB 3.0. Підтримка USB 2.0 повинна зробити Link більш надійним рішенням, оскільки USB 3.0 використовується для деяких контролерів, які не можуть коректно працювати з високою пропускною здатністю.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут