Sony представила об’єднуючий бренд для ексклюзивів PlayStation 5 і PS4 у стилі Marvel

Час читання: < 1 хв.

Sony представила PlayStation Studios – об’єднуючий бренд для ексклюзивних ігор компанії.

Реклама

Логотип PlayStation Studios стане певним індикатором, який буде вказувати, що гра зроблена внутрішньою студією Sony. Так, при запуску майбутніх проектів Naughty Dog, Insomniac, Santa Monica Studio, Media Molecule або Guerrilla Game геймери будуть бачити невелику заставку в стилі Marvel.

На відеозапису зараз присутні кадри з Uncharted, LittleBigPlanet, God of War, Ratchet & Clank, Horizon: Zero Dawn і The Last of Us. Звісно, у майбутньому відеозапис буде змінюватись, в залежності від еволюції франшиз ігор.

“Сінематік, який ви бачили, поєднує кілька ігор. Але з часом, коли ми представимо добре зарекомендовані франшизи, ми можемо адаптувати заставку, щоб, можливо, показати еволюцію франшизи за ці роки або нових персонажів, які увійшли до гри”.

Крім самих ігор, логотип PlayStation Studios буде з’являтися на інших продуктах ігрового підрозділу. Sony планує брендувати рекламні ролики, трейлери, коробки з дисками і так далі.

За словами глави з глобального маркетингу Sony Interactive Entertainment Еріка Лемпела, цей ярлик повинен стати своєрідним знаком якості. Середньостатистичний споживач не завжди розуміє, що проект зроблений внутрішньою командою Sony, а заставка PlayStation Studios буде говорити про ексклюзивність і рівень гри.

Бренд PlayStation Studios запустять зі стартом PlayStation 5. Так що The Last of Us: Part 2, Ghosts of Tsushima і навіть Horizon: Zero Dawn для PC не вітатимуть гравців новою заставкою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Люблю Apple, розповідаю про гаджети, кіно і корисні речі зі світу IT.