Facebook працює над зменшеною і більш легкою версією автономної гарнітури Quest VR

Facebook розробляє версію автономної гарнітури Oculus Quest другого покоління, яка буде менша, легша і з більшою частотою оновлення, ніж попередник. Проте розробка затримується через пандемію COVID-19.

Як повідомляє Bloomberg, Facebook ще не визначився, яким буде остаточний дизайн, хоча рохробники хочуть зменшення вагу та розміри поточної моделі. Існуючі прототипи, як повідомляється, на 10-15% менші і важать ближче до фунта. Для порівняння, представлена модель важить 1,25 фунтів. Розробники також намагаються замінити тканинну поверхню на пластик і зробити матеріал ременя більш еластичним.

Крім того, наступна модель Quest може отримати частоту оновлення 90 Гц, як у Oculus Rift. В Oculus вже проводяться тести з моделлю Quest, де частота оновлення зображення на дисплеї становить до 120 Гц. Однак це пікова частота; у звичайних режимах цей гаджет працюватиме на частоті 90 Гц, щоб зберегти термін служби батареї.

Серед інших поліпшень відзначається оновлений механізм регулювання відстані. Імовірно, прототип майбутньої моделі також отримає чотири зовнішні камери замість п’яти, які зараз встановлені на Rift S.

Компанія  не визначилися зі сценарієм запуску нової версії гарнітури. Пристрій може повністю замінити Oculus Quest або вироблятися паралельно.

Компанія може затримати випуск контролера до 2021 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я