Qualcomm представила новий стандарт швидкої зарядки – Quick Charge 3+

Час читання: < 1 хв.

Компанія Qualcomm представила новий стандарт швидкої зарядки – Quick Charge 3+. Але у 2017 році вона представила протокол Quick Charge 4+, запитаєте що це за повернення в минуле? Все просто: новий стандарт призначений для доступних смартфонів.

Реклама

І це всі відмінності?

Ні. Новий стандарт забезпечує швидку зарядку по дроту з коннектором USB Type-A, а Quick Charge 4+ сумісний з проводами USB Type-C і протоколом USB Power Delivery, яких на ринку вже переважна більшість. Принаймі, в більшості флагманських смартфонів.

Quick Charge 3+ сумісний зі стандартними кабелями та аксесуарами, що підтримують напругу. яка масштабується з кроком 20 мВ.

Тобто потрібно купити спеціальний провід і смартфон почне швидко заряджатися?

Ні. Quick Charge 3+ буде доступний на смартфонах з процесорами Snapdragon 765 і Snapdragon 765G (версія з підтримкою мереж п’ятого покоління). Першим смартфоном з підтримкою нового протоколу стане Xiaomi Mi 10 Youth Edition з процесором Snapdragon 765. Новий стандарт швидкої зарядки сумісний з Quick Charge попереднього покоління.

Швидкість зарядки не відрізняється від Quick Charge 4+: від 0 до 50% смартфон зарядиться за 15 хвилин, що на 35% швидше попереднього покоління Quick Charge, при цьому температура нагріву менше на 9 градусів

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.