Названа швидкість майбутнього стандарту Wi-Fi 7

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Названа швидкість майбутнього стандарту Wi-Fi 7. Його впровадження, звичайно, відбудеться нескоро: зараз на ринку тільки починають з’являтися пристрої з підтримкою Wi-Fi 6. Однак інформацію про нову технологію вже злили в мережу.

Джерела пишуть , що теоретично максимальна швидкість передачі даних по Wi-Fi 7 може досягати 30 Гбіт / с. У Wi-Fi 6 даний показник дорівнює 9,6 Гбіт / с. Тобто майбутній стандарт буде в три рази швидше, ніж поточний.

При цьому поточний Wi-Fi 6 в порівнянні з попереднім Wi-Fi 5 і швидшbq на 40%, і споживає менше енергії. Крім того, маршрутизатори з протоколом Wi-Fi 6 здатні одночасно обслуговувати більшу кількість пристроїв. Ну, і останнє, але не менш важливе: новий стандарт безпечнішbq, тобто менш вразливий для хакерів.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.