Приблизний час читання: 3 хв

У США розповіли про майбутнє військових завдяки штучному інтелекту

1

У США розповіли про майбутнє військових завдяки штучному інтелекту (ШІ). Експерти випустили перший набір рекомендацій уряду для «перемоги країни в змаганні навколо ШІ».

Колишній заступник міністра оборони США і нинішній заступник голови експертної комісії з питань штучного інтелекту Боб Уорк заявив, що в майбутньому країні знайде значну перевагу у військовій сфері завдяки алгоритмічній способу ведення боїв і інших можливостей ШІ.

Експерти запропонували уряду подвоїти витрати на дослідження в області штучного інтелекту, навіть не пов’язані з оборонними питаннями. «Ми вважаємо, що це та сфера, де ми поки відстаємо», – зазначив Уорк.

Крім того, експерти говорять про необхідність підпорядкувати главу Об’єднаного центру штучного інтелекту безпосередньо главі Пентагону.

Також владі США рекомендують наростити виробництво мікроелектроніки для роботи ШІ.

ДЖЕРЕЛОferra.ru
Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

1 коментар

  1. Особливо небезпечно з’єднувати штучний інтелект з ядерною зброєю.Оскільки він не враховує людський фактор(людина,коли отримає наказ,може виконати такі завдання,які комп’ютерні програми вважають неможливими),то тут одна помилка може призвести до світової катастрофи.Якщо П#тін продовжить свою агресію,то це може призвести до неї.Також потрібно ввести мораторій на використання такого.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут