Приблизний час читання: 3 хв

Apple купила компанію Voysis, щоб поліпшити свій голосовий помічник Siri

0

Стало відомо про те, що компанія Apple придбала ірландський стартап Voysis, який займається розробкою технологій на основі штучного інтелекту, зокрема, розпізнавання мови людини.

Voysis зосереджена на поліпшенні голосових помічників в додатках для онлайн покупок. Фахівці компанії розробляють технології, що дозволяють голосовим помічникам точніше сприймати команди на природній мові. Представник Apple, коментуючи дане питання заявив, що компанія «час від часу купує невеликі технологічні компанії, і зазвичай не обговорює публічно свої цілі і подальші плани». Передбачається, що створені ірландським стартапом технології допоможуть Apple підвищити точність розуміння природної мови фірмовим голосовим асистентом Siri.

Читайте також  Якщо турбуєтесь про кібербезпеку, не скануйте QR-коди

За останні роки компанія Apple стала одним з головних покупців стартапів, що працюють над створенням технологій на основі штучного інтелекту. Йдеться про такі компанії, як Turi, Xnor.ai і Laserlike, які в різний час стали частиною Apple. Що стосується Voysis, то стартап був заснований в 2012 році і за час існування поставляв свої розробки кільком компаніям. У 2017 році компанія Voysis отримала від Polaris Partners інвестиції на суму в $8 млн.

рейтинг букмекеров

ДЖЕРЕЛО3dnews
Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Люблю Apple, розповідаю про гаджети, кіно і корисні речі зі світу IT.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут