Приблизний час читання: 3 хв

Пентагон прийме на озброєння ударний безпілотник, який літає цілодобово

0

General Atomics почала льотні випробування серійного ударного безпілотника MQ-9B SkyGuardian. Перший політ апарату визнаний повністю успішним, говориться  в повідомленні компанії. Військовий безпілотник MQ-9B SkyGuardian відноситься до класу середньовисотних і розроблений на базі MQ-9 Reaper, який з 2007 року перебуває на озброєнні ВПС США.

SkyGuardian здатний перебувати в повітрі до 35 годин, але поки літає досить повільно – крейсерська швидкість безпілотника на висоті в 7,5 тис. м становить 388 км / год. Для порівняння, стандартна швидкість літака Boeing 747 – 870 км / год.

Безпілотник також обладнаний системою проти обмерзання і системою попередження зіткнень в повітрі, а також поліпшеною інфрачервоною камерою.

Льотні випробування проводяться за участю першого серійного MQ-9B SkyGuardian з кодовим номером BC03. Перший політ безпілотника відбувся 30 березня 2020 року на аеродромі підприємства у Ель-Міраж в Каліфорнії – інженери компанії визнали його повністю успішним.

Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут