Приблизний час читання: 4 хв

Євросоюз хоче ввести єдині вимоги до виробництва електроніки

Єврокомісія збирається прийняти в рамках так званого "Зеленого курсу" пакет законів, які змінять вимоги до смартфонів, планшетів і ноутбуків.

0

Зміни повинні вступити в силу в 2021 році. Пристрої повинні стати більш міцними, модернізованими і готовими до повторного використання. Законодавці хочуть зобов’язати виробників використовувати більше перероблених матеріалів. За дотримання цих умов ЄС готовий заохочувати компанії.

У повідомленні, опублікованому Єврокомісією, йдеться, що “одноразове використання пристроїв буде обмежено, передчасне старіння попереджено, а знищення без утилізації непроданих товарів тривалого користування заборонено”. Також споживачі повинні будуть отримувати інформацію про надійність і ремонтопридатность гаджетів.

У минулому році Єврокомісія прийняла такі правила щодо побутової техніки – пральних машин, телевізорів і т.д. Тепер же під дію потрапила вся електроніка.

Одноразове використання гаджетів буде обмежено, а передчасне старіння попереджено.
У ЄС давно хотіли стандартизувати зарядку. В результаті, поки приймали рішення, єдиним стандартом став USB Type C без всякого регулювання. Під стандартизацію потрапила тільки компанія Apple зі своїм оригінальним роз’ємом Lightning, більш того, в iPad Pro вже зараз використовується Type C. А для стандартизації вони можуть покласти перехідник.
Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Відповідальна та цілеспрямована. Спокійна і витривала. Борець за справедливість. Сфера інтересів: технології, які змінять майбутнє.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут