Microsoft тимчасово перестане випускати необов’язкові оновлення для Windows 10

0

Пандемія коронавірусу впливає на компанії по всьому світу, змушуючи їх вживати заходи, що перешкоджають поширенню небезпечного захворювання. На тлі цього корпорація Microsoft оголосила про тимчасове припинення випуску необов’язкових оновлень для всіх підтримуваних версій програмної платформи Windows.

Йдеться про так звані оновлення C і D, які зазвичай випускаються в третю і четверту тижні місяця. Оновлення, що випускаються в перші два тижні місяця, позначаються як A і B. варто відзначити, що Microsoft призупинить випуск всіх необов’язкових оновлень для всіх підтримуваних клієнтських і серверних версій платформи Windows, за винятком оновлень безпеки. У повідомленні говориться, що компанія “приділяє пріоритет оновленням безпеки”, щоб “забезпечити безперервність бізнесу, безпеку і продуктивність клієнтів”.

Читайте також  Ілон Маск: Винищувачі це минуле, майбутнє за безпілотниками

Варто зазначити, що обмеження не стосуються кумулятивних оновлень, які Microsoft зазвичай випускає у вівторок другого тижня місяця. Призупинення випуску необов’язкових оновлень вводиться не одразу, а тільки з травня цього року. До цього часу Microsoft буде в колишньому режимі доставляти оновлення для підтримуваних версій Windows. Наприклад, одним з останніх вийшов пакет додаткових накопичувальних оновлень KB4541335 для Windows 10 версій 1903 і 1909.

Microsoft не уточнює, як довго не будуть випускатися необов’язкові оновлення. Швидше за все, обмеження триватиме до тих пір, поки поширення коронавірусу не буде зупинено. Нагадаємо, минулого тижня Microsoft оголосила про продовження терміну підтримки Windows 10 версії 1709.

Підписуйся на наш «Telegram» і «Facebook» , щоб читати без реклами!

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут