У США розповіли, чим українська версія танка Т-80 краща за російську

А також відзначили, що даний танк, мабуть, найшвидший і найпотужніший з всіх розроблених в СРСР

Час читання: < 1 хв.

У США розповіли, чим українська версія танка Т-80 краща за російську. Матеріал на цю тему був опублікований журналістами американського видання The National Interest. На думку авторів, саме даній моделі вдалося стати, ймовірно, найшвидшим і потужним танком, розробленим в СРСР. Однак вони відзначили, що в російській модифікації бойової машини є один недолік, який був виправлений в українській версії.

Реклама

Так, автори розповіли , що Т-80 був вперше оснащений газотурбінним двигуном, за рахунок чого потужність танка збільшилася до 1250 кінських сил. ” Згідно з деякими джерелами, в разі війни з НАТО Т-80 зможуть дістатися до Ла-Маншу менш ніж за тиждень – всього за п’ять днів ” , – розповіли в США.

Недолік російської моделі, на думку авторів, полягає у великій витраті палива, що накладає додаткові проблеми з логістикою. В Україні ж, в свою чергу, була розроблена модифікована версія Т-80, обладнана дизельним двигуном. Це хоч і зробило танк більш повільним, зате збільшило паливну ефективність бойової машини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.