Categories: Технології

Чому не в АТО? Українські БТР-4М з’явилися в Індонезії

Share
Час читання: 2 хв.

Надійність, багатофункціональність та простота експлуатації БТР-4М, за словами індонезійських військових, – основні переваги українських бойових машин.Індонезійське видання Detik News підготувало спеціальний репортаж про експлуатацію морпіхами новітньої української техніки, передає Autocentre.ua.

“В ході тренувань членами одного з екіпажів БТР-4М були спеціалісти ДП “Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. Морозова” та представники компанії “СпецТехноЕкспорт”, що входять до складу ДК “Укрборонпром”. Українські фахівці навчали морпіхів тонкощам маневрування на плаву БТР-4 в умовах високої хвилі. Після цього представники українських підприємств з представниками Міністерства оборони Індонезії спостерігали за навчальними стрільбами морпіхів на військовому полігоні.

Екіпаж кожного з п’яти БТР-4М успішно вражав умовні цілі на заданих відстанях з автоматичної гармати 30мм та кулемету ПКТ калібру 7,76 мм , демонструючи точність української зброї. Заступник Командуючого Морської піхоти Індонезії був відверто враженим ефективністю сучасної цифрової системи прицілювання та керування вогнем.

Також для військових Морського корпусу Індонезії важливим є той факт, що після маршу гірською місцевістю, чи то руху вузькими асфальтованими вулицями БТРи без будь-яких змін в конфігурації здатні не лише долати водні перешкоди, а й перепливати морем десятки кілометрів. Більше того, під час маневрування на хвилях до 1 метра рух бойових машин залишається плавним та стабільним. Таких характеристик досягнуто завдяки вдалій конструкції БТР-4М та якісній ізоляції кузова.

БТР-4М у стандартній версії, оснащений бойовим модулем БМ-7 “Парус” з автоматичною гарматою 30-мм ЗТМ-1, 30 мм автоматичним гранатометом і автоматом ПКТ калібру 7,76 мм, протитанковою керованою ракетною системою “Бар’єр”. Проте, в залежності від потреб замовника, встановлюються й інше озброєння для знищення особового складу противника та бронетехніки, у тому числі – танків. Також на українські БТРи можуть встановлюватися додаткові системи захисту.

джерело

Скарбик Павло

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

View Comments

Опублікував
Скарбик Павло
  • Останні записи

    Samsung обіцяє 6 років оновлень Android для недорогих смартфонів

    Samsung у 2025 році продовжить зміцнювати репутацію виробника з довгостроковою підтримкою своїх пристроїв. Що ще…

    14.01.2025

    Де не варто ставити телевізор: два найгірші місця в кімнаті

    Після покупки телевізора багато хто приділяє мало часу вибору місця для його встановлення. "Поставимо там,…

    14.01.2025

    TikTok можуть продати Ілону Маску: які наслідки це матиме

    Китайські чиновники розглядають варіант, який передбачає, що операціями соцмережі TikTok у США керуватиме американський мільярдер…

    14.01.2025

    Дорожчий, ніж будь-коли: дві ознаки зростання цін на лінійку iPhone 17

    Цього року Apple готує до випуску одразу п’ять нових моделей iPhone, і є всі шанси,…

    13.01.2025

    ЄС посилює антимонопольний контроль за Apple: що це означає для компанії

    Європейський союз посилює тиск на Apple Inc. у зв'язку з новими зборами для розробників додатків.…

    13.01.2025

    Samsung підвищить ціни: Galaxy S25, S25 Plus і S25 Ultra стануть дорожчими

    Таких висновків дійшов інсайдер під ніком SpillSomeBeans, який розкрив ціни на смартфони лінійки Galaxy S25…

    13.01.2025