Categories: Технології

Чому не в АТО? Українські БТР-4М з’явилися в Індонезії

Share
Час читання: 2 хв.

Надійність, багатофункціональність та простота експлуатації БТР-4М, за словами індонезійських військових, – основні переваги українських бойових машин.Індонезійське видання Detik News підготувало спеціальний репортаж про експлуатацію морпіхами новітньої української техніки, передає Autocentre.ua.

“В ході тренувань членами одного з екіпажів БТР-4М були спеціалісти ДП “Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. Морозова” та представники компанії “СпецТехноЕкспорт”, що входять до складу ДК “Укрборонпром”. Українські фахівці навчали морпіхів тонкощам маневрування на плаву БТР-4 в умовах високої хвилі. Після цього представники українських підприємств з представниками Міністерства оборони Індонезії спостерігали за навчальними стрільбами морпіхів на військовому полігоні.

Екіпаж кожного з п’яти БТР-4М успішно вражав умовні цілі на заданих відстанях з автоматичної гармати 30мм та кулемету ПКТ калібру 7,76 мм , демонструючи точність української зброї. Заступник Командуючого Морської піхоти Індонезії був відверто враженим ефективністю сучасної цифрової системи прицілювання та керування вогнем.

Також для військових Морського корпусу Індонезії важливим є той факт, що після маршу гірською місцевістю, чи то руху вузькими асфальтованими вулицями БТРи без будь-яких змін в конфігурації здатні не лише долати водні перешкоди, а й перепливати морем десятки кілометрів. Більше того, під час маневрування на хвилях до 1 метра рух бойових машин залишається плавним та стабільним. Таких характеристик досягнуто завдяки вдалій конструкції БТР-4М та якісній ізоляції кузова.

БТР-4М у стандартній версії, оснащений бойовим модулем БМ-7 “Парус” з автоматичною гарматою 30-мм ЗТМ-1, 30 мм автоматичним гранатометом і автоматом ПКТ калібру 7,76 мм, протитанковою керованою ракетною системою “Бар’єр”. Проте, в залежності від потреб замовника, встановлюються й інше озброєння для знищення особового складу противника та бронетехніки, у тому числі – танків. Також на українські БТРи можуть встановлюватися додаткові системи захисту.

джерело

Скарбик Павло

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

View Comments

Опублікував
Скарбик Павло
  • Останні записи

    Чому краще утриматись від покупки поточного iPhone і дочекатись iPhone 17

    Якщо чесно, після останніх новин я вже думаю, що варто почекати з покупкою iPhone 16.…

    05.11.2024

    У 2025 році оновлення Android виглядатимуть зовсім по-іншому

    На початку цього місяця Android 15 лише з’явився на пристроях Pixel, і інші гаджети теж…

    05.11.2024

    Європейським користувачам Samsung Galaxy S25 не дістанеться бажаний Snapdragon 8 Elite

    Схоже, фанати компактних флагманів Samsung в чергове ризикують розчаруватися в компанії. Якщо раніше інсайдери запевняли,…

    05.11.2024

    Samsung випустила екстрене оновлення для пристроїв Galaxy

    Samsung розпочала поширення листопадового патчу безпеки для пристроїв Galaxy, у якому усунула 38 уразливостей ОС…

    05.11.2024

    Instagram запроваджує алгоритм на основі ШІ для виявлення підлітків

    Instagram впроваджує нову систему на основі штучного інтелекту, яка виявлятиме підлітків, які намагаються сховати свій…

    05.11.2024

    Користувачі iPhone 16 Pro скаржаться на нерівномірну якість дисплеїв

    Користувачі нових iPhone 16 Pro та 16 Pro Max зіштовхнулися із проблемою нерівномірної якості екранів.…

    05.11.2024